Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

W niedzielę 2 czerwca br. w warszawskim ZOO marka Persil otworzyła cykl spotkań edukacyjnych dla dzieci, które mają na celu przybliżenie najmłodszym zagadnień związanych z praniem i eko-oszczędnościami wody i energii. A wszystko w atmosferze ekscytujących doświadczeń i wspólnej zabawy!

Podczas słonecznej niedzieli, poza atrakcjami takimi jak występ Majki Jeżowskiej, czy przedstawienia teatralne na dzieci czekało Eko – Laboratorium Sprytnego Szopa Pracza. Dzięki niemu, dzieci miały okazję przekonać się na własne oczy jak powstaje tęczowa piana, dowiedzieć się czym jest zasada i nie tylko! Na laboratorium składało się kilka stanowisk – na każdym z nich laboranci przeprowadzali ekscytujące doświadczenia i konkursy. Najwytrwalsi zabrali ze sobą do domu przygotowane przez markę Persil eko – upominki oraz materiały edukacyjne, które umożliwią przeprowadzenie eksperymentów w domu.

Projekt „Persil Eko Laboratorium Szopa Pracza” ma za zadanie nie tylko prowadzić edukację proekologiczną, ale również rozbudzać w dzieciach ciekawość świata. Mamy nadzieję, że w przyszłości przerodzi się ona w zamiłowanie do nauki i ochrony środowiska – mówi Krzysztof Brabander, Brand Manager marki Persil.

To dopiero początek trasy Persil Eko Laboratorium Szopa Pracza – jeżeli więc szukasz pomysłu na ciekawe i kreatywne spędzenie czasu ze swoją pociechą, spotkajmy się:
– w ZOO w Gdańsku – 6 lipca (sobota)
– w ZOO we Wrocławiu – 31 Sierpnia (sobota)

Zanurzmy się w świecie zabawy, nauki, eksperymentów i wspólnie z Szopem Praczem odkrywajmy odpowiedzi na trudne pytania!

mat. prasowe

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.