Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Zainteresowanych objęciem patronatem medialnym organizowanego wydarzenia (kongresu, konferencji, gali), marki produktowej, publikacji (książek, płyt itp.), przedsięwzięć kulturalnych (koncertów, przedstawień teatralnych, spektakli itp.), inicjatyw społecznych lub charytatywnych, prosimy o kontakt mailowy na adres e-mail: j.smolen-starowieyska@swiatelit.com.pl

W ramach patronatu medialnego proponujemy m.in.:

 • zapowiedzi na portalu oraz w mediach społecznościowych, w tym FB, instagram oraz inne*;

 • banery reklamowe*;

 • relacje, recenzje, fotorelacje*,

 • bezpośredni udział naszych dziennikarzy,

 • możliwość rozszerzenia patronatu medialnego o drukowane czasopismo Świat Elit oraz współpracujące z nami media.

Jesteśmy otwarci także na inne formy współpracy.

*Wszystkie publikowane w ramach patronatu medialnego materiały prasowe powstają na bazie gotowych materiałów udostępnionych przez organizatorów.

 

PATRONUJEMY:

 

 

VII Targi IT Future Expo

 

VII Targi IT Future Expo – rozwijaj firmę dzięki nowym technologiom i wyprzedź konkurencję!

 

Ponownie największa impreza B2B branży IT w Polsce!
 
26 września 2019 na Stadionie Legii Warszawa!

 

7 edycja         3000 uczestników         25 prelegentów           100 wystawców

 

IT Future Expo to VII edycja dorocznego spotkania elity polskiego IT, w całości poświęconego technologiom dla biznesu. To miejsce tworzenia silnych relacji biznesowych oraz platforma wymiany wiedzy i doświadczeń. 16h merytoryki oraz wystąpienia najlepszych speakerów, pozwolą wyjść z głową pełną pomysłów i gotowych rozwiązań na rozwój Twojej firmy.

Jeśli chcesz:

 • dowiedzieć się co napędza branżę ?
 • poznać aktualne trendy w rozwoju technologii dla przedsiębiorstw
 • wymienić doświadczenia z ekspertami branżowymi oraz nawiązać istotne partnerstwa

to wydarzenie jest dla Ciebie! Zainspiruj się targami z udziałem liderów rynku, które pozwolą dokładnie przyjrzeć się obowiązującym trendom i nadchodzącym wyzwaniom dla biznesu, w obliczu dynamicznie pędzącej cyfryzacji. Spotkaniu towarzyszyć będzie również gala rozdania nagród IT Future Awards – wyróżniająca najlepsze rozwiązania oraz usługi IT w Polsce, wybrane przez czołowych CIO. Jeszcze do 23 sierpnia 2019, przyjmowane są zgłoszenia do konkursu www.liderzyit.pl

Organizatorzy przygotowali kolejne nowości i atrakcje. Oprócz sztandarowego wydarzenia towarzyszącego – IT Future Congress, w trakcie którego eksperci poruszą najważniejsze aspekty rewolucji cyfrowej, będzie można odwiedzić specjalistyczne strefy tematyczne i bezpłatnie zasięgnąć porad specjalistów w zakresie newralgicznych zagadnień, wpływających na funkcjonowanie firmy.

Podczas tej edycji targów odbędzie się także debata dotycząca Rozwoju Robotyzacji Procesów Biznesowych z udziałem doświadczonych ekspertów i praktyków w tej dziedzinie. Tematem debaty będą rozważania w obszarze budowania przewagi konkurencyjnej firm dzięki automatyzacji i robotyzacji procesów. Uzyskamy również odpowiedzi na pojawiające się wątpliwości dotyczące idących za tym korzyści, ryzyk i zagrożeń oraz przełożenia na rzeczywiste ROI. Tematem dyskusji będą także rożne podejścia do zarządzania rozwojem i utrzymaniem robotyzowanych procesów. Czynny udział w debacie weźmie m.in. Wojciech Szremski z Euro Bank, Sebastian Drzewiecki z GSK, Agnieszka Belowska-Gosławska z Nordea Bank AB S.A., Marcin Basaj z Fraikin oraz Michał Marlinga z Citi.

Zapraszamy także do odwiedzenia specjalnie przygotowanych stref; IT Law Point, IT Consulting Point oraz punktu Dotacje UE na IT, gdzie nasi eksperci pomogą Ci zrozumieć skomplikowane regulacje, czy poradzą w zakresie uzyskania funduszy z Unii Europejskiej. To tylko niektóre zagadnienia z jakimi będziesz mógł się spotkać podczas wydarzenia w strefach specjalistycznych.

 • Nurtują Cię najnowsze regulacje Unii Europejskiej dotyczące ochrony danych osobowych?
 • Chcesz wiedzieć jak zabezpieczyć firmę przed wyciekaniem istotnych informacji na zewnątrz?
 • Od dawna masz w planach przeprowadzenie analizy polityki bezpieczeństwa organizacji?
 • Zastanawiasz się na rozwiązaniem, które efektywnie zoptymalizuje pracę firmy?
 • A może chcesz dowiedzieć się o najnowszych programach dotacji z Unii Europejskiej w zakresie dofinansowań na wdrażanie rozwiązań informatycznych?

Z nowości, warto też wspomnieć o strefie dronów, która znajdzie się w programie tematycznym targów. W strefie tej będzie można dowiedzieć się o możliwościach wykorzystania tych bezzałogowych statków powietrznych w biznesie. Kluczowi gracze zademonstrują funkcje najnowszych urządzeń oraz przeprowadzą loty pokazowe, co będzie niewątpliwą atrakcją dla Zwiedzających.

Gościem Specjalnym targów będzie Artur Kurasiński, autor bloga kurasinski.com, który zabierze głos podczas Kongresu IT FUTURE CONGRESS!

Zarejestruj się bezpłatnie na wydarzenie już dziś: http://itfuture.pl/#REJESTRACJA Ilość darmowych miejsc ograniczona!

Podczas równolegle odbywającego się IT FUTURE CONGRESS wysłuchamy wystąpień ekspertów branżowych oraz liderów rynku, z którymi podzielimy wiedzę nt. obecnych wyzwań przed którymi stoi biznes. Udział w kongresie pozwali zaktualizować wiedzę w zakresie zmian w przepisach oraz uzyskać odpowiedzi na najtrudniejsze pytania pojawiające się w codziennej pracy. Uczestnicy będą mieli także okazję przekonać się, które rozwiązania IT warto wykorzystać w swoich organizacjach oraz w jaki sposób je wdrożyć i sfinansować.

Wśród prelegentów m.in.: Michał Kurek – Partner w KPMG, Dariusz Gałęzowski – Dyrektor architektury IT – PKO BP oraz Artur Kurasiński. Sponsorem Strategicznym wydarzenia została firma Archman, a pozostałymi partnerami eventu są: Sophos, SOTI, Rittal, LOG Systems, APC by Schneider Electric, Synology, Agraf, Aten. Sprawdź kto jeszcze znalazł się w gronie wystawców: http://itfuture.pl/#sponsors i nie zapomnij o konieczności odrębnej rejestracji na kongres: http://itfuture.pl/rejestracja-na-kongres/

Stało się już tradycją, że IT Future Expo towarzyszą informatyczne targi pracy. Również i tym razem w specjalnie wydzielonej strefie, odbędzie się wydarzenie – IT CAREER SUMMIT, wraz z równolegle trwającą konferencją  – Developers Congress.

To jednak nie koniec atrakcji 🙂 W programie imprezy przewidujemy także strefę 3D, w której zetkniecie się z wirtualną rzeczywistością oraz technologią druku 3D. Nie zabraknie również strefy relaksu, gdzie będzie można skorzystać z darmowego masażu. Zapraszamy do zgłoszenia bezpłatnego udziału w wydarzeniu http://itfuture.pl/#REJESTRACJA 🙂 Nie czekaj, ilość darmowych miejsc ograniczona!

Zobacz, że warto wziąć udział w wydarzeniu i obejrzyj videorelację z ostatniej edycji: HTTP://TARGI18.ITFUTURE.PL

Wydarzenie jest bezpłatne jednak ma charakter branżowy. Do udziału zapraszamy zatem wszystkich reprezentantów firm oraz instytucji.

Zakres tematyczny targów:

 • Systemy korporacyjne
 • Infrastruktura i Data Center
 • Wirtualizacja
 • Bezpieczeństwo IT
 • Cloud Computing
 • Big Data oraz BI
 • Data Science oraz Machine Learning
 • IOT
 • BPA
 • AI
 • Technologie mobilne
 • E-commerce
 • Strefy specjalne (drony, strefa 3D, strefa kariery)
 • Usługi IT (outsourcing, szkolenia, consulting)
 • Technologie sprzętowe
 • Teleinformatyka
 • Rozwiązania branżowe (dla logistyki, dla edukacji, dla bankowości, dla medycyny)

 

Strona internetowa wydarzenia: http://itfuture.pl/
Data:
26.09.2019
Lokalizacja:
Stadion Legii w Warszawie

Udział w targach jest bezpłatny, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny!

Kontakt z organizatorem:

Pure Expo

www.pureexpo.pl

e-mail: kontakt@pureexpo.pl

 

***

 

KONKURS LIDERZY IT 2019

 

Już po raz szósty, firmy technologiczne przystąpią do wielkiej rywalizacji o miano Lidera IT.
Kolejna edycja Konkursu
, będzie podsumowaniem dokonań całej branży technologicznej w bieżącym roku.

Konkurs Liderzy IT, to jedna z nielicznych inicjatyw w Polsce, skierowana do producentów i dystrybutorów branży IT. Jego celem jest wyłonienie i nagrodzenie firm z branży ICT, oferujących najbardziej innowacyjne i efektywne produkty, usługi oraz rozwiązania informatyczne na polskiej arenie IT.

Laureaci dowiedzą się o swoim zwycięstwie podczas Gali IT Future Awards. Wówczas odbiorą statuetki za dokonane osiągnięcia. Będzie to już szósta edycja prestiżowego wydarzenia, podczas którego Goście będą mieli okazję poznać przodujące firmy sektora IT w Polsce i Europie, a także spotkać przedstawicieli kadry menedżerskiej oraz innych, ważnych reprezentantów otoczenia branży informatycznej.

Możesz wziąć czynny udział w spotkaniu, rejestrując się na stronie: http://awards.itfuture.pl/#rejestracja

Gala, podczas której zostaną wręczone nagrody, odbędzie się 25 września 2019 roku na Stadionie Legii w Warszawie. W programie przewidziane jest między innymi: ogłoszenie Laureatów Konkursu, debata ekspertów, bankiet oraz występ artystyczny, znanego, polskiego wykonawcy. Wydarzenie będzie również branżowym podsumowaniem roku.

Jak zgłosić rozwiązanie do Konkursu?

Jeśli Twoja firma oferuje rozwiązania informatyczno-technologiczne, bądź świadczy usługi w branży IT, podejmij wyzwanie i dołącz do wielkiej rywalizacji. Pobierz i wyślij formularz zgłoszenia http://liderzyit.pl/zglos-firme/ .
W konkursie mogą wziąć udział firmy oraz instytucje publiczne, działające na terenie Polski. Wielkość organizacji nie ma znaczenia. Do udziału zapraszani są dostawcy z branży ICT, a zgłoszenia przyjmowane będą do 23 sierpnia 2019. Dla Wystawców targów IT Future Expo, udział w konkursie jest bezpłatny. Więcej informacji znajdziesz na stronie: http://liderzyit.pl/

Spośród nadesłanych zgłoszeń, w kilku etapach konkursu, zostaną wybrane najlepsze rozwiązania w następujących kategoriach:

 • IT Security – bezpieczeństwo IT
 • Workflow Management – obieg dokumentów
 • Infrastructure Innovation – infrastruktura fizyczna
 • Data Center Leader – centrum danych
 • BPM Leader – zarządzanie procesami biznesowymi
 • ERP Trends – systemy planowania zasobów przedsiębiorstwa
 • Cloud Computing – rozwiązania w chmurze
 • Backup & Storage Leader– backup i archiwizacja
 • Mobile Trends – rozwiązania mobilne
 • E-commerce Innovation – rozwiązania dla handlu internetowego
 • BI Trends – business intelligence
 • Network – infrastruktura sieciowa
 • Computer&Equipment Technology – komponenty i rozwiązania sprzętowe
 • Innovative IT Startup – startup w IT
 • Industry Dedicated IT Solutions – informatyczne rozwiązania branżowe
 • IT Services Leader – usługi IT
 • Innowacja Roku 2019
 • Najlepsze rozwiązanie IT według Internautów

Kto wybierze najlepsze rozwiązania technologiczne 2019 roku? Internauci oraz Kapituła Konkursowa! W jej gronie zasiadają:

 1. Tomasz Kędziora – P4 Sp. z o.o. – IT Infrastructure and Security Director, CISO
 2. Dariusz Gołębiewski – PZU Lab – Wiceprezes Zarządu
 3. Piotr Frankowski – DUKA – Dyrektor ds. e-commerce
 4. Rafał Krzyżański – TVN Digital – Head of Ecommerce
 5. Krzysztof Jarosz – Media Markt Saturn Polska – Dyrektor IT
 6. Arkadiusz Olchawa – Nowa Itaka Sp. z o.o. – Dyrektor IT
 7. Jacek Presz – Bank Pocztowy S.A. – Dyrektor Biura Zarządzania IT
 8. Szymon Mecik – Bank Zachodni WBK – Dyrektor Zarządzający Technologią
 9. Bogusław Święcicki – Grupa Atlas – CIO
 10. Krzysztof Wykręt – Hochtief Polska S.A. – CIO
 11. Tomasz Krawczuk – Fabryka Mebli Forte – CIO
 12. Sebastian Starzyński – ABR Sesta – Prezes
 13. Bartosz Brosowski  – Grupa Lotos – Dyrektor ds. Zarządzania Informatyką
 14. Małgorzata Dąbrowska  – Bank BGŻ BNP Paribas – Dyrektor Programów Transwersalnych IT, Pion IT
 15. Piotr Majcherkiewicz – Urząd Dozoru Technicznego – Dyrektor Departamentu Informatyki
 16. Tomasz Wasiuk – Bacardi-Martini – CEE IT Director
 17. Marcin Grabowski – NFZ – Departament Informatyki
 18. Ewa Janczar – Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie – Z-ca Dyrektora Departamentu Cyfryzacji, Geodezji i Kartografii
 19. Jacek Skorupka – Dyrektor IT Security – Idea Bank SA
 20. Andrzej Kuzawiński – Ministerstwo Rozwoju – Naczelnik Wydziału Centralnego Systemu Teleinformatycznego
 21. Bartosz Jasiul  – Wojskowy Instytut Łączności – Kierownik Laboratorium Analiz Ataków Cybernetycznych
 22. Piotr Stecz – Adamed – Kierownik Działu Bezpieczeństwa Informacji
 23. Agnieszka Szopa-Maziukiewicz – BIK SA  – Dyrektor Zarządzający IT
 24. Rafał Chmielewski – Anwim S.A. – Dyrektor ds. IT
 25. Agata Strzelecka – Alior Bank – Wiceprezes Zarządu
 26. Rafał Gęślicki – Eveline Cosmetics – CIO
 27. Krzysztof Han – Helios S.A. – IT Director
 28. Michał  Rączka –  mBank –  Head of IT Strategy and Project Management
 29. Sylwia   Bielińska – Ministerstwo Cyfryzacji – Pełnomocnik ds. nadzoru nad bezpieczeństwem teleinformatycznym Ministerstwa Cyfryzacji

 

Jak oddać głos w konkursie?

Głosowanie będzie odbywało się poprzez internetową platformę, której aktywacja nastąpi, zgodnie z  harmonogramem przebiegu konkursu. Głosujący będzie miał możliwość jednokrotnego oddania głosu, w każdej kategorii. W głosowaniu będą mogli wziąć udział użytkownicy zgłoszonych do konkursu rozwiązań oraz internauci. W tym roku pojawiła się nowa kategoria konkursowa – Najlepsze rozwiązanie IT według internautów. W tej kategorii to Wy – internauci, będziecie mieli decydujący głos, jakiej firmie należy się wyróżnienie, spośród wszystkich zgłoszonych produktów. Głosowanie rusza 27 sierpnia 2019. Szczegóły na stronie: www.liderzyit.pl

Grono zwycięzkich firm i rozwiązań poznamy 25 września podczas dorocznej Gali IT Future Awards. Informacja prasowa o Laureatach oraz nagrodzonych rozwiązaniach, zostanie opublikowana na łamach mediów branżowych.

A już następnego dnia – 26 września 2019 zapraszamy na targi IT Future Expo, które będą potężną dawką wiedzy oraz doskonałą platformą networkingową. Impreza odbędzie się na Stadionie Legii w Warszawie, w strefie Biznes Klubu. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Podczas tego dnia będziesz mógł zapoznać się z trendami technologicznymi, jak również odwiedzić strefę Kariery IT, aby zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy w branży.

Do zobaczenia! 

Szczegóły wydarzeń na stronach:
http://itfuture.pl/ – IT Future Expo 2019

http://liderzyit.pl/ – Konkurs Liderzy IT 2019

 

 

***

 

KONFERENCJA IX LAW SUMMIT

Marketing to taki obszar komunikacji, w którym prawnik otwiera się na klienta i stara się zorientować, jakie są jego wymagania, potrzeby oraz próbuje go zrozumieć.

Marketing to również edukowanie klienta, polega to na uświadamianiu klienta o roli i znaczeniu prawa w jego działalności, wynikających z niego uprawnień i obowiązków.

Marketing pozwala na zidentyfikowanie prawnika na rynku, na podkreślenie jego odrębności w stosunku do ogółu innych prawników.

Buduje grunt pod sprzedaż i pozyskanie klienta.

 

Zapraszamy do dyskusji z ekspertami na temat marketingu i sprzedaży usług prawniczych oraz nowych technologii usprawniających funkcjonowanie kancelarii prawniczej, podczas konferencji: IX LAW SUMMIT – 12 września 2019 r. w Warszawie.

 

W programie m.in.:

– Katarzyna Łodygowska – prawniczka, blogerka (www.matkaprawnik.pl) i przedsiębiorca.

„Jak zdobyć 50 tys. fanów w mediach społecznościowych?”

– Szymon Kwiatkowski – Marketing Prawa

„Marketing – co działa a co nie w pozyskiwaniu klientów?”

– Kamila Kurkowska – Firemind

„Branża prawnicza jest wyjątkowa – prawda, czy fałsz? Czyli o sprzedaży, marketingu i LinkedIn w kancelariach”

– Przemysław Wierzbicki – Adwokat | Partner, Kancelaria Kurzyński Łyszyk Wierzbicki

„Możliwości automatyzacji pracy kancelarii – dostępne rozwiązania IT, przykładowe rozwiązania, trendy, kierunki rozwoju”

– mgr Kamil Stępniak – Doktorant w Katedrze Prawa Konstytucyjnego na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku

„Paradygmat sztucznej inteligencji prawnej – o możliwościach wykorzystania AI w pracy prawnika”

 

Tematyka konferencji:

 • Trendy w marketingu kancelarii prawnych
 • Marketing a etyka
 • Business development
 • Sprzedaż usług kancelarii prawnej
 • Skuteczne i efektywne pozyskanie klienta
 • Zarządzanie relacjami z klientem
 • Promocja i wizerunek w social media
 • Blogi prawnicze
 • Storytelling w biznesie
 • Optymalne zorganizowanie struktury kancelarii i wykorzystanie potencjału
 • Rozwiązania IT usprawniające pracę prawnika i zarządzanie kancelarią prawną
 • Ochrona danych w kancelarii prawnej.

 

Grupa docelowa:

– Partnerzy

– Adwokaci

– Radcowie Prawni

– Doradcy Podatkowi

– Dyrektorzy Administracyjni Dyrektorzy ds. marketingu i PR

– Kierownicy kancelarii/sekretariatu

 

Warunki udziału w konferencji przy rejestracji do 29.08.2019 r.:*

299 PLN+VAT – dla osób z grupy docelowej

1 000 PLN+ VAT – dla przedstawicieli dostawców usług, rozwiązań informatycznych oraz technologicznych związanych z tematyką konferencji

 

Warunki udziału w konferencji przy rejestracji od 30.08.2019 r.:

399 PLN+VAT – dla osób z grupy docelowej

1 500 PLN+ VAT – dla przedstawicieli dostawców usług, rozwiązań informatycznych oraz technologicznych związanych z tematyką konferencji

 

Uczestnikom zapewniamy: certyfikat uczestnictwa, materiały konferencyjne, przerwy kawowe, możliwość konsultacji z Ekspertami.

 

*W razie chęci udziału jako partner wydarzenia bądź prelegent prosimy o kontakt z Organizatorem:

Daria Biernacka

Specjalista ds. promocji konferencji

mobile: +48/531 375 811

e-mail: daria.biernacka@pirbinstytut.pl

 

***

 

WYSTAWA EWY URNIAŻ-SZYMAŃSKIEJ

5 czerwca godz. 18.00, Galeria Brama Bielańska ul Czujna
( Muzeum X Pawilonu Cytadeli Warszawskiej – oddział Muzeum Niepodległości )

Jak połączyć nowoczesność i tradycję? Jakim językiem mówić do Polaków, żeby dzieła były postrzegane jako swojskie, ale nie anachroniczne, żeby zachować więź z tradycją, lecz nie stracić kontaktu z dniem dzisiejszym? Wydaje się, że jest to problem kwadratury koła, łączenie godzin dzisiejszych z tymi, które minęły. Ewa Urniaż-Szymańska próbuje znaleźć rozwiązanie problemu w grafikach, które mówią o tym, co trwa i mija jednocześnie – o polskiej tożsamości. Wspomina o jej zakorzenieniu w historii, ale i o współczesnej sytuacji, zwłaszcza o obecnych zagrożeniach. Dlatego mimo eksperymentalnej, często wręcz zaskakującej formy, jej prace wydają się swojskie, są ważne i wciąż aktualne. Pokazują, że tożsamość to coś, co ostaje się w czasie, ale również – czego trzeba bronić.

Kobieta sukcesu – to synonim ciężkiej pracy, wytrwałości, uporu, konsekwencji, talentu, inteligencji, determinacji, siły, pomysłowości oraz niezwykłej wiary we własne możliwości. Kobietą sukcesu żadna z nas się nie rodzi – na taki tytuł trzeba pracować. Ciężko. 

Prestiżowy event dla kobiet ze świata biznesu i kultury, organizowany już po raz czwarty przez naszą redakcję, w tym roku odbędzie się 23 maja 2019 w jednym z najnowocześniejszych i najbardziej eleganckich lokali na eventowej mapie Warszawy – Digital Studio Knowlage Village, przy ul. Puławskiej 457.

Na specjalne zaproszenie weźmie w nim udział ok. 200 businesswoman z całej Polski. Wśród nich znajdują się prezeski, właścicielki i założycielki firm oraz managerki na wysokich stanowiskach, sportsmenki czy ambasadorki.

www.koktajlkobietsukcesu.pl 

Bezpłatny Kongres CYFROWA TRANSFORMACJA już 26 czerwca 2019 w Warszawie!

Więcej informacji: http://kongrestransformacji.pl/

Udział w konferencji jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona.

Uczestnikom konferencji zapewniamy przerwy kawowe oraz komplet materiałów konferencyjnych.

Świat cyfrowej reklamy – DIGITAL SIGNAGE SUMMIT
24 stycznia 2019

Digital Signage to jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin w branży marketingowej.

Poznaj najnowsze technologie komunikacji cyfrowej, zarejestruj się na wydarzenie Digital Signage Summit już dziś!

Serdecznie zapraszamy do rejestracji i udziału w konferencji!

Digital Signage Summit 24.01.2019

Strona internetowa wydarzenia: http://digitalsignagesummit.pl/

Udział w konferencji jest bezpłatny, wystarczy wypełnić formularz  rejestracyjny!

 

 

 

Festiwal Zup Świata, 22 września 2017
Festiwal Zup Świata rozpocznie się 22 września 2017 r. na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie i będzie trwał 10 dni.

 XIII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny, CHOPIN I JEGO EUROPA, 12 – 30 sierpnia 2017
Międzynarodowy Festiwal Muzyczny „Chopin i jego Europa” po raz trzynasty w Warszawie. Ponad 40 koncertów. Recitale, koncerty kameralne i symfoniczne; wielcy wykonawcy, znane i nieznane arcydzieła muzyki europejskiej od Bacha do Chopina. (Więcej na www.chopin.nifc.pl)

 „Kobiety na skraju załamania nerwowego” wg słynnego filmu Almodóvara już w dniu premiery na Broadwayu w 2010 r. okrzyknięto międzynarodowym sukcesem. Jego wystawienie w Teatrze Rampa będzie polską prapremierą. (Więcej na http://www.teatr-rampa.pl/spektakle/kobiety-na-skraju-zalamania-nerwowego,157)

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.