KOLAGENOWA FORMUŁA PIĘKNA REMÉ TO KOMPOZYCJA BIOAKTYWNYCH PEPTYDÓW KOLAGENOWYCH VERSIOL® ORAZ WITAMIN I MINERAŁÓW, KTÓRE WSPIERAJĄ ZDROWIE SKÓRY, WŁOSÓW I PAZNOKCI. MARKA WPROWADZA LIMITOWANĄ EDYCJĘ KOLAGENU – CAFFÈ LATTE O SMAKU WANILIOWYM I CAFFÈ LATTE O SMAKU ORZECHOWYM.

Świadomość na temat korzyści płynących z regularnego przyjmowania kolagenu jest coraz większa. Oczekujemy też, że preparat, po który sięgamy, będzie nie tylko skuteczny, ale też trafi w nasz gust smaku. Bo dbanie o siebie – a tak należy postrzegać suplementację – to też chwila wytchnienia i przyjemności. Remé to kolagenowa formuła piękna, która od wewnątrz dba o Twój wygląd, pielęgnując skórę, włosy i paznokcie. Opatentowana kompozycja bioaktywnych peptydów kolagenowych VERISOL® B oraz witamin i minerałów została stworzona, aby kompleksowo wspierać fundamenty Twojego piękna.


Aktywne składniki REMÉ:

2500 mg kolagenu VERISOL® B – potwierdzona badaniami efektywna porcja.
Witamina A, witaminy z grupy B (ryboflawina, niacyna, biotyna), cynk i jod – pomagają zachować zdrową skórę, a miedź pomaga w utrzymaniu jej prawidłowej pigmentacji.
Witamina C – pomaga w produkcji kolagenu, w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania skóry.
Witamina C, cynk, miedź, selen i mangan – pomagają w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym, który przyspiesza starzenie się skóry.
Biotyna, cynk i selen – pomagają zachować zdrowe włosy, a miedź pomaga w utrzymaniu ich prawidłowej pigmentacji.
Cynk i selen – pomagają zachować zdrowe paznokcie.
Preparat nie zawiera laktozy, jest bezglutenowy oraz bez dodatku cukrów.


W składzie znajduje się kofeina – dla CAFFÈ LATTE o smaku waniliowym zawartość kofeiny w 1 porcji to 32 mg; dla CAFFÈ LATTE o smaku orzechowym zawartość kofeiny w 1 porcji to 40 mg.

Limitowana edycja Remé dostępna w aptekach stacjonarnych i internetowych oraz na Allegro od października 2023
CENA: OKOŁO 90 ZŁ
POJEMNOŚĆ: 150 G/30 PORCJI