Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Z dniem 1 marca 2019 r. do zespołu drogerii Natura dołączył Przemysław Woźniak, obejmując stanowisko Wiceprezesa ds. Operacyjnych. W nowej roli odpowiedzialny jest m.in. za realizację strategii biznesowej, wzrost efektywności operacyjnej spółki oraz zarządzanie siecią sprzedaży i jej rozwój.

Przemysław Woźniak posiada 12-letnie doświadczenie w doradztwie strategicznym i restrukturyzacyjnym oraz realizując projekty jako interim manager. Jest ekspertem w realizacji transformacji biznesowych, w podnoszeniu efektywności operacyjnej firm oraz w planowaniu i wdrażaniu integracji przedsiębiorstw po fuzjach i przejęciach.

Jako Członek Zarządu drogerii Natura Przemysław Woźniak będzie pracował nad umacnianiem pozycji rynkowej drogerii Natura, realizacją strategii biznesowej, zwiększaniem efektywności operacyjnej spółki oraz nad zarządzaniem i rozwojem sieci sprzedaży.

Pan Woźniak posiada wielosektorowe doświadczenie, dzięki któremu potrafi wnikliwie analizować różne aspekty zarządzania w celu realizacji założonej strategii rozwoju. Cieszymy się, że wesprze nasz zespół swoimi szerokimi kompetencjami, które przyczynią się do wzmacniania pozycji drogerii Natura na wymagającym i dynamicznie rozwijającym się rynku kosmetycznym w Polsce – mówi Arkadiusz Szczepaniak, p.o. CEO, Wiceprezes Zarządu ds. Finansowych w Natura Sp. z o.o.

Przemysław Woźniak od 2010 r. współpracował z firmą Alvarez & Marsal – globalnym liderem w zarządzaniu tymczasowym, doradztwie strategicznym i restrukturyzacyjnym, podnoszeniu efektywności przedsiębiorstw oraz doradztwie transakcyjnym, realizując projekty dla dużych korporacji oraz funduszy private equity. W latach 2014-2016 pracował na zasadach interim management jako Dyrektor Operacyjny i Członek Zarządu w firmie motoryzacyjnej Wix-Filtron, istotnie poprawiając jej efektywność oraz wyniki finansowe. W latach 2006-2010 związany był z firmą doradczą Kolaja&Partners.

Jest absolwentem Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, a także studiów podyplomowych z zakresu analizy ekonomicznej i controllingu na tej uczelni.

***
Natura to jedna z największych sieci drogeryjnych na polskim rynku. Od ponad 20 lat cieszy się zaufaniem i sympatią klientów oraz partnerów handlowych, czego potwierdzeniem są wysokie pozycje zajmowane w plebiscytach branżowych oraz liczne nagrody, takie jak Gwiazda Jakości Obsługi 2018 czy certyfikat Superbrands Created in Poland 2016/2017.

mat. prasowe

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.