Istny koktajl Mołotowa, który mógłby służyć jako podstawa do żartów, stanowi tutaj trio doskonałe – ale czy w przypadku biznesu? TAK! Zwłaszcza gdy dodamy do tego kolejną postać – zdolnego męża matki-Polki.

Trzy różne charaktery, różne potrzeby, szerokie kontakty i potężna siła woli do rozwoju spowodowały, że najbardziej charakterna i uparta na świecie matka-Polka połączyła ze sobą wulkan energii wróżki i niespotykaną odwagę kobiety, która wyruszyła samotnie na podbój Egiptu.
Królowa polskich jabłek – Agnieszka, której imponująca sieć kontaktów rozciąga się od Egiptu do rynków Arabii Saudyjskiej. To tam wysyła rocznie ponad 300 kontenerów „polskiego złota”.
Wróżka Oriana – warszawska piękność, która od 20 lat niesie pomoc wielu, nie tylko polskim, osobistościom. Specjalizuje się w dywinacji klasycznej. Przepowiada w prognozach gospodarczych, sprawach politycznych i społecznych.
Matka-Polka – Agnieszka. Ostatnie 17 lat wystawiona bezpośrednio na działalność polskiego i zagranicznego biznesu. Do czasu przejścia na urlop macierzyński otwierała restauracje na życzenie. Ukończyła m.in. kierunki zarządzania oraz, będąc w ciąży, biznes międzynarodowy i negocjacje. To na rynku warszawskim skutecznie nauczyła się stawiać czoło wszelkim wyzwaniom oraz podejmować przemyślane, dalekosiężne kroki, które umożliwiły jej stworzenie związku doskonałego z wróżką i królową jabłek.

Sprzedaż za pośrednictwem LIVE

Agnieszka, matka-Polka, nie znając żadnej z wyżej wymienionych kobiet, rozpoczęła projekty, które nie przynosiły jej dochodu – dla jasności: nie miały takiego celu. Dawały możliwości innym, przez co Agnieszka mogła pomagać charytatywnie. Z czasem zrozumiała, iż rentowność jej akcji charytatywnych wzrośnie wraz z osobami, które się do nich przyłączą. „Bobashki, od Mam dla Mam” i „Projekt Polska Szafa” poświęcone zostały temu, co posiadamy zbędnego w domach. Zamiast oddawać za darmo ubrania, zabawki i drogie artykuły niemowlęce, możemy je samodzielnie sprzedać za pośrednictwem LIVE. To fenomen i nieporównywalnie bardziej opłacalne narzędzie niż inne portale, które oferują zwykłe strony sprzedażowe, a nie zasięgi i możliwości budowane na markach własnych. Narzędzie, które nie marnuje tak cennego dla nas czasu, przynosząc natychmiastowe efekty w postaci gotówki. „Projekt Polska Szafa” poza tym wychodzi naprzeciw osobom, które nie mają własnych zasięgów. Otrzymują one możliwość skorzystania z zasięgów oferowanych przez program. 1,50 zł od każdego sprzedanego ubrania jest przekazywane na konto fundacji. Trzy miesiące pracy nad projektem przyniosły spektakularny sukces! Kalendarz LIVE, działający wg schematu dwóch lub już często trzech transmisji, CODZIENNIE jest zapełniony na kolejne trzy miesiące i chętnych nie brakuje. Każdy LIVE jest odwiedzany średnio przez 3 tys. użytkowników. To skala, której matka-Polka nie planowała. Dzięki jej zabiegom do projektu dołączyła Oriana, promując działania wśród celebrytów, którzy coraz częściej chcą być jego częścią.

„Projekt Polska Szafa” powstał z myślą o jednostce, jak również o promocji dla sklepów, które nie radzą sobie na konkurencyjnym rynku. Po dołączeniu do niego przedsiębiorcy otrzymują jego zasięgi, sprecyzowaną grupę odbiorców oraz promocję, na którą sami nie mogliby sobie pozwolić. Taki kierunek rozwoju już pokazuje potencjał projektu.

Otwarcie się na pomoc dla przedsiębiorców z branży odzieżowej i na osoby, które chcą rozpocząć swoją karierę sprzedażową przez Internet, dały impuls do otwarcia kolejnej marki, którą jest „New’Bazzar” – hurtownia odzieży nowej i używanej. Zaopatrywanie w towar osób, które zgłaszają się do projektów, dało kolejny bodziec do rozwoju na skalę Polski. Obecnie poszukiwani są ci, którzy chcieliby wejść w gotowy biznes i otworzyć kolejne trzy hurtownie na terenie północnej, południowej i zachodniej Polski.

Fundacja „Od Kobiet dla Kobiet”

Kolejnym krokiem, jaki podejmuje Agnieszka, jest fundacja „Od Kobiet dla Kobiet” i przeciwdziałanie przemocy ekonomicznej. To jej Agnieszka chce poświęcić czas i pomagać kobietom, które nie potrafią samodzielnie stanąć na nogi. Osiągnięcie sukcesu często zależy od poczucia własnej wartości, pewności siebie i wiary w swoje umiejętności.

Fundacja „Od Kobiet dla Kobiet” ma na celu wspieranie kobiet i ich promocję na rynku pracy. Pokazywanie pozytywnych wzorców, jako przykładów kobiet osiągających sukcesy w branży.

Kontakt:
510 420 801
agnieszka@livaron.pl
https://bobashki.pl/

(…)

Więcej w czasopiśmie „Świat Elit” nr 1/2024

Magazyn „Świat Elit” w wersji elektronicznej (PDF) kupisz TUTAJ