Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

GRANNA nieustannie pracuje nad nowymi tytułami, które dadzą radość dzieciom i dorosłym. Poznaj najnowsze, pasjonujące gry!

 

 

Złota Kaczka

Udało się! Złota Kaczka z lochów zamku Ostrogskich obdarowała Was wielkim skarbem. Jednak kosztowności możecie przeznaczyć jedynie na własne zachcianki. Komu uda się sprawnie zarządzać bogactwem przestrzegając tej surowej zasady? W tej grze liczy się szybkość podejmowania decyzji oraz refleks. Gracie jednocześnie nie czekając na ruch pozostałych graczy.

W pudełku znajdziecie:

60 kart skarbów

16 kart zadań

Planszę z torem punktów

Instrukcję

Oraz 6 absolutnie cudownych drewnianych pionków kaczek

Autor: Jan Madejski

Ilustracje: Maciej Szymanowicz

Wiek graczy: 6 +

Liczba graczy: 2 – 6

Czas rozgrywki ok. 25 minut

 

 

Fiesta

Fiesta de los Muertos czyli dzień, w którym zmarli powracają!

Hit sprzedażowy z Francji, w końcu w Polsce! To niezwykła, kooperacyjna gra imprezowa zainspirowana meksykańskim Świętem Zmarłych.

W grze, gracze  muszą odgadnąć tożsamość nieżyjących postaci występujących na kartach. Postać można opisać tylko jednym słowem. Ale uwaga! To słowo przechodzi z rąk do rąk i zmienia się stopniowo.

Czy uda  się graczom znaleźć swoją postać po kilku przejściach przez tę absolutnie nietypową wariację głuchego telefonu❓

Autor gry: Antonin Boccara.
Wiek graczy 12+
Liczba graczy 4-8

 

PIXBLOCKS

GRAJ, BAW SIĘ, PROGRAMUJ!

Gra służy rozwojowi wyobraźni programistycznej. Rozwiązując zagadki, gracz tworzy program, który jest realizowany przez poruszającego się królika. Dobrze wykonane zadanie – doprowadzenie królika do marchewek – to dobrze napisany program. Pudełko oprócz zadań dla jednej osoby zawiera również wieloosobowe warianty gry.

Zawartość pudełka:

64 karty zadań

4 drewniane króliki

80 żetonów

Instrukcja

Zadania mają 3 poziomy trudności + warianty dla 2-4 osób

Wiek graczy: 7 +

Liczba graczy: 1 – 4

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.