Pelavo Med łączy dobroczynne działanie naturalnych składników roślinnych z najnowszą wiedzą medyczną oferując produkt, który leczy objawy przeziębienia.

Pelavo Med to nowy syrop w rodzinie Pelavo. Pelavo Med to lek OTC, który rekomendowany jest do stosowania w objawowym leczeniu przeziębienia. Pelavo Med łączy moc naturalnych składników roślinnych z osiągnięciami medycyny, które pozwalają na standaryzację naturalnych ekstraktów roślinnych. Efekt? Każda dawka to ta sama ilość substancji aktywnej, dzięki czemu masz pewność co i w jakich ilościach podajesz.

Pelavo Med zawiera wysokiej jakości standaryzowany ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej. Syrop zawiera jedynie niezbędne substancje pomocnicze i nie zawiera dodatkowych składników jak sorbitol,  sacharoza, benzoesan sodu czy maltitol.

Zalecany:

W objawowym leczeniu przeziębienia

Zawiera:

  • – Wysokiej jakości standaryzowany ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej
  • – Odpowiednio dobrany skład – bez zbędnych substancji takich jak: maltitolu, sorbitol, sacharoza, benzoesanu sodu
  • – Owocowy smak
  • – Wydajne opakowanie – wystarcza na 12.5 dnia kuracji leczniczej (przy dawkowaniu 4ml 2 razy na dobę)

Dla kogo:

Pelavo Med jest wskazany do stosowania u dorosłych, młodzieży i dzieci w wieku od 6 lat.

PELAVO MED – lecznicza moc roślin

Pelavo Med dostępny jest w opakowaniach o pojemności 100 ml w rekomendowanej cenie 26 zł.

Wskazania: tradycyjny roślinny produkt leczniczy stosowany w objawowym leczeniu przeziębienia. Produkt jest tradycyjnym produktem leczniczym roślinnym do stosowania w określonych wskazaniach wynikających wyłącznie z długotrwałego stosowania.

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na substancję czynną (wyciąg z korzenia pelargonii), na inne gatunki pelargonii oraz na rośliny z rodziny Geraniaceae lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.

Podmiot odpowiedzialny: US Pharmacia Sp. z o.o. ul. Ziębicka 40, 50-507 Wrocław

Pelavo Med, 20 mg/4 ml; 4 ml roztworu zawiera 20 mg suchego wyciągu z Pelargonium sidoides DC i/lub Pelargonium reniforme Curt., radix (korzenia pelargonii) – Pelargonii radicis extractum siccum (4-25:1), roztwór doustny

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu. Tradycyjny produkt leczniczy roślinny z określonymi wskazaniami wynikającymi wyłącznie z długotrwałego stosowania.