Hotel Galaxy****należący do Jordan Group jest jednym z nielicznych hoteli miejskich posiadającym wielomodułowe rozwiązania służące do organizacji spotkań. Rozwiązania techniczne pozwalają na realizację złożonych konferencji, kongresów, sympozjów a także bankietów, imprez okolicznościowych, imprez tematycznych i wielu innych. 

Położony przy Bulwarach Wiślanych, na pograniczu dzielnicy Kazimierz i Podgórze Hotel, przyciąga  organizatorów swoją funkcjonalnością oraz wyśmienitą kuchnią. Doświadczony, kompetentny personel oraz dział sprzedaży MICE służą doświadczeniem i pomocą począwszy od otrzymanego zapytania poprzez realizację na pożegnaniu gości kończąc.  Na przestrzeni ponad  1500 m2 i dwóch poziomach położonych jest 10 sal od 40m2 do 215m2. 

Konferencje, wystawy, turnieje

Połączenie modułowe pozwala na stworzenie  przestrzeni dla  500 uczestników a  sąsiadujący z Centrum Konferencyjnym  na poziomie 1 TARAS,  to  300m2 powierzchni, która doskonale sprawdza się jako przestrzeń dla wystawców, networking podczas przerwy kawowej lub wieczorny bankiet.  Z racji braku barier architektonicznych Hotel Galaxy****w pełni dostosowany jest do obsługi gości z niepełnosprawnością ruchową.
Od wielu lat Hotel jest gospodarzem między  innymi  turniejów brydżowych , szachowych, tanecznych  które skupiają kilkuset po uczestników. Hotel gości często przedstawicieli branży medycznej, technicznej, uczestników konferencji naukowych organizowanych przez wyższe uczelnie, instytuty i stowarzyszenia z Polski i świata.
W kompleksowej organizacji wydarzenia  pomocne jest doświadczenie, wiedza i narzędzia z których korzysta Biuro Kongresów Jordan. Klient zajmuje się przygotowaniem zagadnień merytorycznych a Biuro Kongresów tworzy stronę konferencji, zajmuje się obsługą płatności, rozliczeń, rezerwacji usług hotelowych, wycieczek proponowanych dla gości konferencyjnych oraz pełną logistyką przedsięwzięcia.

Komfortowe pokoje i SPA

Goście konferencyjni odpoczywają w 205 komfortowych pokojach w 3 kategoriach  Standard, Business Class i Suite. Dwie ostatnie kategorie pokoi gwarantują widok na Wisłę oraz  dodatkowe wyposażenie ( szlafrok, pantofle, mini bar ). Po dniu pełnym merytorycznych treści na gości czeka relaks w SPA i kąpiel w hotelowym basenie. W ofercie zabiegów każdy znajdzie coś dla siebie… od zabiegów odmładzających, wzmacniających przez rytuał BioOleo na pillingu kończąc. 

Wyśmienita kuchnia

Nie możemy  nie wspomnieć o wyśmienitej kuchni restauracji Andromeda Alfa.  Na gości konferencyjnych czeka bogaty asortyment przerw kawowych z przekąskami, lunchy a niejednokrotnie kolacje bankietowe z muzyką lub koncertem.  Szef Kuchni i jego zespół rozpieszcza gości podczas cyklicznych Kolacji Szefów Kuchni serwując autorskie dania przygotowane specjalnie na jeden wyjątkowy wieczór w miesiącu. 

Parking, transfery

Dla zmotoryzowanych gości niewątpliwym atutem jest naziemny i podziemny parking.
Dla gości przylatujących do Krakowa Hotel oferuje transfer realizowany przez dział transportu Jordan Group. Począwszy od indywidualnych transferów na grupach autokarowych kończąc.

Hotel świadcząc usługi kompleksowe spełnia oczekiwania gości biznesowych, Rodzin z Dziećmi, turystyki grupowej i indywidualnej. Niewątpliwie efektem  udanego spotkania jest dobrze dobrana lokalizacja obiektu, zadbanie o potrzeby uczestników oraz postawienie na doświadczenie i profesjonalną organizację.  To wszystko gwarantuje krakowski Hotel Galaxy****