Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

20 marca br. w Concept Store Mysia 3 w Warszawie odbyła się pierwsza Gala Charytatywna SFINKSY 2019, podczas, której miał miejsce finał I edycji najważniejszego w branży felinologicznej plebiscytu – SFINKSY.  Wśród gości: firmy z branży felinologicznej, laureaci plebiscytu Sfinksy, Fundacja „Ja pacze sercem”, celebryci, miłośnicy kotów uczestniczący w tym wyjątkowym, wzruszającym wydarzeniu Gali Charytatywnej SFINKSY 2019 m.in. Majka Jeżowska, „Cayra” Edyta Przytulska, Eliza Gwiazda, Jesika, Angelika Wątor, Dagmara Chmielecka.

Środki finansowe i rzeczowe, które pozyskano m.in. od sponsorów oraz z loterii fantowej przekazano na rzecz Fundacji „Ja pacze sercem”, która pomaga kotom niewidomym i niedowidzącym. Fundacji bardzo zależy na zmianie w myśleniu o kotach niewidomych, o zburzeniu krzywdzących stereotypów.

Zawsze chętnie zapraszamy do naszych domów tymczasowych, w których można przekonać się, że nawet kot bez oczu potrafi oddawać się beztroskim figlom na najwyższym stopniu drapaka. Staramy się o tym opowiadać, przekonywać, pokazywać, w czym bardzo pomagają nam cudowni ludzie, którzy do swojej rodziny zdecydowali się przyjąć „ślepaczka”. Wspólnymi siłami można zmieniać świat i to właśnie, wraz z Przyjaciółmi „ślepaczków” staramy się robić z całych sił – Te koty patrzą sercem, a my uczymy się tego od nich – podsumowała Joanna Piotrowska – Wojczak Prezes Fundacji „Ja Pacze Sercem”.

Druga część Gali była dedykowana finałowi i laureatom plebiscytu SFINKSY 2019.
Celem plebiscytu jest wyłonienie najlepszych produktów i usług dedykowanych kotom, dostępnych na polskim rynku. Świadomość właścicieli w aspekcie pielęgnacji i opieki nad kotem ma tendencję rosnącą. Producenci starają się zaspakajać potrzeby, a właścicielom kocich piękności coraz trudniej wybrać te produkty, które są̨ dla ich podopiecznych najwłaściwsze. Często decyzja o zakupie zapada pod wpływem reklamy, ceny i dostępności produktu.

Pomysłodawczyni i organizatorka, wydawca magazynu „Trzy koty” Nina Gowin i Kapituła plebiscytu zdecydowała, że celem plebiscytu SFINKSY jest nagrodzenie tych produktów, które w znaczący sposób wyróżniają̨ się̨ na rynku dzięki walorom jakościowym i użytkowym, jak również pokazują trendy na tym rynku, poprzez swoją innowacyjność, funkcjonalność i estetykę opakowań.

Produkty, zgłoszone do pierwszej edycji SFINKSY 2019, zasługują na miano najlepszych jakościowo na rynku felinologicznym, a laureaci to naszym zdaniem najlepsi z najlepszych. W tym roku ocenie zostało poddanych 74 zgłoszeń m.in. produkty, sklepy internetowe, inicjatywa roku, weterynarz roku oraz przyznane przez kapitułę i ambasadorów nagrody specjalne, Weterynarz Roku, Firma roku, The Best Sfinksy 2019, Dobry produkt i Nagroda Ambasadorów testujących produkty dla najlepszego wg. nich produktu – podsumowała Nina Gowin.

Oto tegoroczni laureaci konkursu, najlepsi z najlepszych:
1. Karmy suche: EMPIRE – STERILISED URINARY DIET
– Karmy suche wyróżnienie: BEST 4ANIMAL – RENSKE ADULT CAT FRESH DUCK
– Karmy suche wyróżnienie: HUSSE – HUSSE OPUS LYNX
2. Karmy mokre: BEST 4 ANIMAL – RENSKE CAT BIO KURCZAK Z INDYKIEM
– Karmy mokre wyróżnienie: BOZITA – KAWAŁECZKI W SOSIE Z KURCZAKIEM I INDYKIEM
– Karmy mokre wyróżnienie: SKŁAD KARMY – MOONLIGHT DINNER TUŃCZYK I KREWETKI
3. Przekąski i przysmaki: BEST 4 ANIMAL – RENSKE CAT HEALTHY MINI TREAT SALMON
– przekąski i przysmaki wyróżnienie: SAMO MIĘSO – NATURALNE PRZEKĄSKI
4. Akcesoria dla kotów: THE MISS CAT – LEGOWISKO COTTON DREAMER
– Akcesoria dla kotów: wyróżnienie: Z&T PET WEAR – Kolekcja Tuby
– Akcesoria dla kotów: wyróżnienie: SMART ANIMAL – kolekcja Prestige
5. Preparaty i produkty pielęgnacyjne – VETFOOD LINIA STOMATOLOGICZNA
– Preparaty i produkty pielęgnacyjne – VET – EXPERT – HYPOALLERGENIC SHAMPOO
6. Czystość i higiena: PARTNER IN PET FOOD – HIGIO ŻWIREK BENTONITOWY
– Czystość i higiena: wyróżnienie – FERA.PL – ARISTOCAT ŻWIREK SILIKONOWY
– Czystość i higiena: wyróżnienie – OTTIMO – ODOR GONE
7. Zabawki i drapaki: THE MISS CAT – KOPACZ KICK&HUG
– Zabawki i drapaki: wyróżnienie – DRAPAKI ROGACJI – DRAPAK MAKALU
– Zabawki i drapaki: wyróżnienie – DINGO – WĘDKI Z PIÓRKAMI
8. Profilaktyka i zdrowie – VET EXPERT – VETO MUNE
– Profilaktyka i zdrowie: wyróżnienie – SCAN VET – GENOMUNE
– Profilaktyka i zdrowie: wyróżnienie – APTUS – APTUS RELAX
9. Suplementy i witaminy: VETFOOD – LINIA FLORA
– Suplementy i witaminy: wyróżnienie – VET EXPERT – VETOSKIN
10. Inicjatywa społeczna: OCHOTA NA KOTA
– Inicjatywa społeczna: wyróżnienie – FUNDACJA: BARFNE KOREPETYCJE
11. sklep internetowy: FERA.pl
– sklep internetowy wyróżnienie: THE MISS CAT
WETERYNARZ ROKU – RADOSŁAW FEDACZYŃSKI Z KLINIKI ADA
FIRMA ROKU 2019 – VET EXPERT
THE BEST SFINKSY 2019 – MEATLOVE – PUSSY DELUX
DOBRY PRODUKT 2019: THE MISS CAT – KOPACZ KICK&HUG
DOBRY PRODUKT 2019: HUSSE – ŻWIREK INDIKATOR
NAGRODA AMBASADORÓW 2019 – ANIMONDO – SZELKI TRE PONTI

Galę uświetnił występ rockowy podopiecznych Fundacji Promocji Kultury Szkoła Rocka, pod kierunkiem Arkadiusza Krupy, skrzypka i multiinstrumentalisty – autora projektu i założyciela fundacji.

Wydarzenie poprowadziła – Monika Żewłakow, modelka, aktorka, prezes Fundacji TyMMMczasy – kocie sierotki, pomagająca bezdomnym zwierzętom w znalezieniu kochającego domu.

Bardzo gorąco dziękujemy wszystkim sponsorom i partnerom Gali. Bez Państwa wsparcia i pomocy czynienie dobra byłoby niemożliwe.

Sponsorzy Gali: Aptus, Bozita, Czarny Kot, Dr. Berg, Empire, Fera.pl, Nutrilove, Renske, Vet Expert.

Partnerzy medialni: Estilo, Pani Domu, PetBiznes, Radio Kolor, Rynek Zoologiczny, Stars Polska, Strefa Zoologiczna, Świat Elit, Wblyskufleszy.pl, Wiadomości Handlowe, Wideoportal.

Szczegółowe informacje na: sfinksy.pl

***
O plebiscycie SFINKSY 2019:
Do pierwszej edycji plebiscytu było 74 zgłoszeń w 12 kategoriach. Zgłoszone produkty oprócz opisu na stronie konkursu, zostały poddawane testom przez ambasadorów i ich pupili. Dzięki takiej procedurze każdy konsument mógł zapoznać się z niezależną opinią przed podjęciem decyzji o oddaniu głosu na dany produkt. Zgłoszone produkty były oceniane przez konsumentów, którzy w tajnym, internetowym głosowaniu decydowali, które produkty otrzymają nagrodę lub wyróżnienie – symbol jakości i popularności danego produktu, sklepu internetowego oraz nagrodę Inicjatywa społeczna. 8 osobowa Kapituła konkursu czuwała nad jego prawidłowym przebiegiem, a w tym roku dodatkowo przyznała nagrody Firma roku, The Best Sfinksy 2019, Dobry produkt roku. A Ambasadorzy testujący produkty przyznali nagrodę specjalną- Nagroda Ambasadorów konkursu, która przypadła firmie Animondo za szelki Tre Ponti.
Kapituła w składzie: Nina Gowin, Alicja Kulbicka, Andrzej Kłosiński, Zbigniew Joniec, Eliza Gwiazda, Sylwia Dąbrowska, Zofia Gaińska, Jacek Wilczak.

Więcej info na www.sfinksy.pl.

mat. prasowe

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.