Dzień Dziecka to doskonała okazja nie tylko do tego, by wręczyć swojemu skarbowi jego wymarzony prezent, ale przede wszystkim, by poświęcić mu cały swój czas i uwagę. To święto nie może się też obyć bez przyjęcia dla dzieci. A jeśli wśród gości pojawi się Disney, gwarantujemy, że będzie to naprawdę niezapomniana impreza. O to, by na pewno znalazł swoje miejsce przy stole, zadba … Fyrklövern.

Bajki Disneya to jedne z najpopularniejszych animacji na świecie. Dorastają z nimi kolejne pokolenia – klasyczne kreskówki ściągają przed telewizory widzów w każdym wieku, a pełnometrażowe filmy biją rekordy popularności w kinach. Bo przecież jak nie kochać Myszki Miki, Kaczora Donalda czy psa Pluto? A że od powstania tej fantastycznej fabryki filmowej mija właśnie okrągłe 100 lat, to doskonała okazja do świętowania wspaniałego jubileuszu! Doskonale rozumie to marka Fyrklövern, która doceniając chwile spędzane z bliskimi przy wspólnym stole, oferuje wyjątkowe, ekskluzywne serwisy porcelany, idealnie podkreślające uroczysty charakter spotkań – takich jak choćby przyjęcie z okazji Dnia Dziecka. W jej ofercie znajdują się aż dwa zestawy będące swoistym hołdem dla Walta Disneya… i dziecka, które tak naprawdę jest w każdym z nas. Pierwsza kolekcja nosi nazwę Disney Wonder, druga Disney Jubilee.

Serwis Disney Wonder, czyli sto lat, sto lat niech żyje Disney nam!

W tym roku, we współpracy z Disneyem, marka Fyrklövern świętuje jeden z najwspanialszych momentów w historii Disneya, czyli „100 Years of Wonder”. Efektem tej współpracy jest serwis Disney Wonder, który doskonale sprawdzi się na każdym przyjęciu – z okazji Dnia Dziecka, urodzin czy gdy dziecko zaprosi na podwieczorek swoich przyjaciół. Zdobiące elementy zastawy unikalne grafiki są dziełem Stefana Lindhala, wybitnego szwedzkiego rysownika, jednego z niewielu certyfikowanych przez Disney Company. Jego dynamiczna technika kropkowania, która tworzy postać Mickey’a, przywodzi na myśl pierwsze czarno-białe filmy, rysowane tylko tuszem i ołówkiem. To jednocześnie stonowany i nowoczesny wzór, który będzie cieszył oczy rodziców i dzieci. W kolekcji znaleźć też można stylowe i wytrzymałe podkładki, wykonane ze skóry ekologicznej, z sylwetką Myszki Mickey. Magiczna atmosfera gwarantowana!

Serwis Disney Jubilee, czyli ulubione postaci Disneya!

Sekretem sukcesu bajek Disneya są ich niezwykli bohaterowie i wzruszające historie. A takie tworzymy także przy wspólnym stole. Jeśli będzie zastawiony elementami serwisu Disney Jubilee, naszym oczom ukażą się grafiki wspomnianego wcześniej Stefana Lindhala z wizerunkami Myszki Miki, Kaczora Donalda, psa Pluto, Kopciuszka, Bambi, Królewny Śnieżki i Siedmiu Krasnoludków, Robin Hooda, sióstr Anny i Elzy z Krainy Lodu, Zakochanego Kundla, Świerszcza Jiminy czy Mowgliego i jego przyjaciół z Księgi Dżungli. Wszystkie są odwzorowane z uwzględnieniem najdrobniejszych detali, a same postaci zostały uchwycone w kultowych scenach z filmów. Ponadto na brzegach naczyń zauważyć można postać Dzwoneczka, który wyczarowuje na nich zachwycające gwiazdki, z prawdziwego, 18-karatowego złota! Ten serwis z pewnością wniesie niepowtarzalny, rodzinny nastrój w takim wyjątkowym dniu, jakim jest Dzień Dziecka.

Więcej na temat kolekcji oraz informacje dotyczące zamówienia na stronie www.fyrklovern.pl.