Przed uczestnikami tegorocznego Festiwalu Inspiracji wielkie emocje, godziny fantastycznych spotkań i przede wszystkim czas rozwoju. Już 26 – 27 marca 2019 r. na scenie warszawskiego Teatru Palladium stanie 26 najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych Mówców inspiracyjnych w Polsce. Wystąpią pod hasłem „Mamy coś do powiedzenia w życiu i w biznesie!”.

Pierwszego dnia poruszą oni tematy dotyczące samorealizacji i rozwoju. Kilka słów o zdrowym myśleniu, współpracy i podejmowaniu właściwych decyzji. Odbędzie się także gala wręczenia nagród National Speakers Awards, czyli wybór najlepszych z najlepszych! Drugi dzień Festiwalu poświęcony będzie szeroko pojętemu biznesowi, więc również obsłudze klienta i przywództwu. Każdy zespół potrzebuje przede wszystkim dobrego lidera, dlatego warto sięgnąć po możliwości, warto się zainspirować.

Niezwykle szeroka oferta Festiwalu Inspiracji 2019 nie kończy się na wysłuchaniu wystąpień. Uczestnicy otrzymają także czas na rozwój, mają szansę nawiązać przyszłościowe kontakty. Gdzie, jeśli nie na Festiwalu Inspiracji, mogą zrodzić się wspaniałe idee? Jak wiele mogą zmienić dwa dni? Tego na pewno dowiedzą się uczestnicy tegorocznego święta Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Już 26 i 27 marca w warszawskim Teatrze Palladium spotkają się ludzie otwarci na możliwości!

26-27.03.2019 r. Teatr Palladium
Organizatorzy: Stowarzyszenie Profesjonalnych Mówców i Dreamcast sp. z o.o.
Więcej szczegółów na: www.festiwalinspiracji.pl

mat. prasowe