Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Otul się nutami słonecznika ukrytymi w Incandessence Enjoy lub poczuj orzeźwienie
z zapachem Celebre Fresh, który zachwyci Cię cytrusową nutą. Spraw, żeby to lato było niezapomniane!

 

Lato rozpoczynamy z nowościami, którym nie sposób się oprzeć. Połączenie kwitnących kwiatów i owoców idealnie współgra z miesiącami pełnymi słońca. W Avon dbamy o marzenia wszystkich kobiet i sprawiamy, że są na wyciągnięcie ręki. Dlatego nawet teraz, gdy perspektywy na podróżowanie są nieco ograniczone, chcemy Cię przenieść w upragnione wakacyjne miejsce i pozwolić Ci odkryć inne sposoby na znalezienie w sobie prawdziwej radości.

 

Zamknij oczy, wyobraź sobie pole słoneczników i chłoń każdą chwilę
z Avon Incandessence Enjoy. Ich zapach sprawi, że będziesz roztaczać wokół siebie pozytywną energię – niczym promienie słońca! Akord słonecznika w połączeniu z wdzięczną nutą mandarynki to sprawdzony patent na uśmiech, którym będziesz inspirować innych.

 

Nowy zapach, z bestsellerowej linii perfum Avon Celebre, to Avon Celebre Fresh. Jest kompozycją soczystych cytryn i letnich kwiatów, które przyniosą Ci odświeżenie w upalne dni. Harmonijny zapach wydobędzie z Ciebie naturalne piękno i pewność siebie, a cytrusowe nuty dodadzą Ci energii do działania.

 

Incandencessence Enjoy (50 ml), będą dostępne w katalogu Avon 10/2020 w cenie od 45,99 zł,
a Celebre Fresh (50 ml) w katalogu 11/2020 w cienie od 25,99 zł. Zapachy
można zamówić
u Konsultantek Avon lub kupić za pośrednictwem strony
www.avon.pl.

 

Informacje o Avon Products Inc.

 

Misją Avon od ponad 130 lat jest wspieranie kobiet i utwierdzanie ich w przekonaniu, że są wspaniałe takimi, jakimi są. Firma pomaga im w wyrażania siebie, w rozwijaniu swoich kompetencji oraz w drodze do spełnienia zawodowego. Avon daje możliwość pracy na własnych warunkach. Ponad 200 tysięcy Polek zarabia i rozwija się zawodowo jako Ambasadorki Piękna Avon oferując wysokiej jakości kosmetyki w świetnych cenach oraz pokazując, że każdy może pozwolić sobie na luksus. Avon troszczy się również o zdrowie i bezpieczeństwo kobiet, realizując kampanie takie, jak Avon Kontra Rak Piersi czy Avon Kontra Przemoc.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.