Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Czy odkrycie rodzinnych tajemnic może być drogą do szczęścia?

 

Barcelona, początek XXI wieku. Gianna odnosi sukcesy jako architektka, romansuje z przystojnym aktorem i wkrótce będzie musiała podjąć decyzje, które zaważą na jej życiu. A że nie wszystko układa się tak, jak by sobie życzyła, postanawia wyruszyć do Włoch w poszukiwaniu własnych korzeni. Nawet się nie spodziewa, czym ta podróż się dla niej skończy.

Castelupo, początek XX wieku. Młyn na obrzeżach włoskiego miasteczka jest domem Anice, niezwykłej dziewczyny, która zna się na ziołach i  zaklęciach. Anice kocha ze wzajemnością, ale  kiedy wydaje jej się, że szczęście jest w zasięgu ręki, wybucha wojna.

Dwie kobiety, dwa pokolenia, dwa punkty na mapie – oto splątana historia rodziny Verelli i odkrywania tego, co w życiu najważniejsze: miłości, przyjaźni i miejsca, które nazywamy domem.

 

Carla Montero, hiszpańska pisarka,  jest absolwentką prawa i zarządzania w biznesie, od zawsze jednak uwielbiała pisać. Jej debiutancka powieść Wiedeńska gra otrzymała nagrodę Círculo de Lectores; Szmaragdowa Tablica została bestsellerem także w Polsce – oprócz nich REBIS opublikował również  powieści Montero Złota skóra  i Zimowy wiatr na twojej twarzy. Pisarzem  jest też brat Carli – Luis Montero Manglano, autor wydanej przez REBIS trylogii „Poszukiwacze”.

 

 

Carla Montero

Ogród kobiet

Przełożył Wojciech Charchalis

ISBN 978-83-8188-059-6

Seria Salamandra

Premiera 16 czerwca 2020

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.