LUXE FASHION to młoda rozwijająca się marka stworzona z pasji do mody. Wyrazem tego są ciekawe, znakomicie dopasowane do sylwetki fasony będące inspiracją kolekcjami światowych domów mody.

Impulsem do stworzenia marki LUXE FASHION była chęć pogodzenia miłości do mody i najnowszych trendów z zamiłowaniem do perfekcji i dbania o szczegóły.

Priorytetami marki są przede wszystkim wysoka jakość wykonania oraz nietuzinkowe fasony zgodne z najnowszymi trendami w modzie.

Projekty LUXE FASHION charakteryzują się doskonałym krojem podkreślającym walory kobiecej sylwetki i szlachetnymi tkaninami z których powstają.

Marka LUXE FASHION to unikatowe i ekskluzywne ubrania dla kobiet które chcą podkreślić swój indywidualizm, kobiecość, siłę i charakter. Nasze kolekcje to bogactwo stylów, pełnia elegancji i szyku.

Kolekcje LUXE FASHION są tworzone i szyte w Polsce.

Wszystkie projekty są dostępne w sklepie internetowym, Atelier LUXE FASHION w Warszawie oraz w wybranych butikach multibrandowych. LUXE FASHION szyje także przepiękne kreacje na specjalne okazje na miarę.

Luxe Fashion

Ul. I Poprzeczna 7B

04-602 Warszawa

Email: sklep@luxefashion.pl

www.luxefashion.pl