Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Dobrze wiemy, że o naszą skórę musimy dbać od wewnątrz i z zewnątrz. Ostatnio przekonywaliśmy was jak bardzo nasza cera lubi aktywność fizyczną, pod warunkiem, że jest bez makijażu.
Z pewnością nie znosi długotrwałego stresu i zamknięcia. Badania przeprowadzone przez Harvard Medical School dowodzą, że regularne ćwiczenia mogą wzmocnić tworzenie nowych naczyń krwionośnych w skórze potrzebnych do jej prawidłowego funkcjonowania. Dlatego ekipa FOREO postanowiła zadbać o formę i samopoczucie, a przy okazji sprawdzić, czy obecnie możemy bezpiecznie ćwiczyć w siłowni.

W Holmes Place, siłowni mieszczącej się w Hotelu Hilton, obowiązuje zasada „nasza odpowiedzialność – twoje bezpieczeństwo”. W praktyce oznacza to, że zaraz przy wejściu każdy klubowicz jest zobowiązany zdezynfekować dłonie oraz ma wykonany bezdotykowy pomiar temperatury. Taki  check-in oraz check-out sprawia, że już przy wejściu możemy poczuć się bezpieczniej. Grafik zajęć fitness został ułożony w taki sposób, aby zapewnić 15-minutowe przerwy między zajęciami w celu dezynfekcji sprzętu i sali, dzięki czemu w szatni każdy ma przestrzeń tylko dla siebie. Co więcej, mniejsza ilość sprzętu zapewnia odpowiedni dystans pomiędzy ćwiczącymi. Klub zadbał o to, aby na jego terenie mogła przebywać nie więcej niż 1 osoba na 10 metrów kwadratowych powierzchni klubu. Zadbano także o częstszą dezynfekcję sprzętu treningowego. Zgodnie w wytycznymi, te same zasady dotyczą liczby osób w saunach, jacuzzi, na basenie oraz strefach mokrych.  

W tak zorganizowanej przestrzeni, trenerka personalna Lidia Zamykło, pokazała ekipie FOREO kilka skutecznych ćwiczeń odpowiednich dla osób wracających do ćwiczeń po przerwie. Aby trzymać dystans, każdy z nas poruszał się w specjalnie wydzielonej na macie przestrzeni. Lidia opracowała dla nas zestaw ćwiczeń ogólnorozwojowych, wzmacniających całe ciało, szczególnie polecanych dla osób pracujących przy biurku. Wszelkie ćwiczenia z ciężarem własnego ciała okazały się naszymi ulubionymi. Jeśli jesteście bardziej zaawansowani, możecie wybrać dodatkowe obciążenie. Nie bez znaczenia jest fakt, że piękna skóra jako „efekt uboczny” treningu jest kolejnym czynnikiem, który zapewne was motywuje. Takiej zasadzie FOREO hołduje od dawna.

Po zakończonym treningu skoczyliśmy pod prysznic, nie zapominając o dokładnym umyciu twarzy. Kosmetolog marki FOREO, Kasia Burek, podkreśla, że mycie twarzy rękoma nie jest w stanie dokładnie oczyścić porów. Powołując się na raport opracowany dla FOREO, zachęca do wyboru urządzeń sonicznych takich jak LUNA, dzięki którym oczyścimy twarz z potu i bakterii aż w 99,5%. Naszym ulubionym połączeniem jest mycie twarzy LUNĄ 3 i delikatną pianka oczyszczająca, a na koniec nałożenie serum nawilżającego. „Mikrokapsułki SERUM FOREO utrzymują skwalan pod skórą i sprawiają, że składniki wygładzające skórę przenikają głębiej, lepiej działają i dłużej pozostają pod jej głębokimi warstwami” – przekonuje Kasia. Po takim wysiłku twarz od razu wygląda zdrowiej i nie potrzebuje makijażu, wystarczy ochrona przeciwsłoneczna i możecie ruszać do swoich codziennych zadań.

Jeśli jeszcze nie macie LUNY, możecie ją kupić m.in. w Holmes Place. Na cały asortyment przewidziana jest obecnie promocja -20%, która będzie trwała do końca lipca.

 

FOREO to szwedzka marka rozwijająca się w dziedzinie hi-tech beauty, oferująca nowy standard rozwiązań w zakresie pielęgnacji oraz well-being. Lider technologicznych rozwiązań znany jest m.in. z wielokrotnie nagradzanych szczoteczek do oczyszczania twarzy z linii LUNA, zupełnie nowego sposobu aplikacji koreańskich masek dzięki urządzeniu UFO, aż po soniczne szczoteczki do zębów ISSA. FOREO Sweden ma odważne i niekonwencjonalne podejście – marka co roku wprowadza produkty o najwyższym, technologicznym standardzie, równocześnie zapewniając, że najlepsze rozwiązania nie są zarezerwowane jedynie dla wybranych. FOREO afirmuje pewność siebie – gdy czujesz się dobrze, wyglądasz równie dobrze – misja zakończona.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.