Justyna Nowak-Wysocka

4 czerwca 2022 r. w Warszawie odbyło się spotkanie z Justyną Nowak-Wysocką, które magazyn „Świat Elit” objął patronatem medialnym. Spotkanie miało formę luźnego i pełnego pozytywnej atmosfery spotkania z czytelnikami.  W trakcie spotkania zostały poruszone tematy tj. zakończenie serii ,,Zlecenie999″ i rozmowa o nowych planach na najbliższą przyszłość, ponieważ w tym miesiącu premiera nowej serii ,,Demony sukcesu”.

W spotkaniu uczestniczyli:

aktor Sławomir Mandes, który odczytał fragmenty książek autorki, pobudzając przy tym wyobraźnie wszystkich uczestników spotkania oraz wokalista Marcin Czyżewski, który wykonał na gitarze kilka utworów, wprowadzając atmosferę romantyzmu i refleksji.

Justyna Nowak-Wysocka z wykształcenia inżynier logistyki, od dwóch lat spełnia się w roli autorki powieści obyczajowych z wątkami erotyki i kryminału. Zadebiutowała w 2020 r. książką, ,3 życia, 3 próby”. Serca czytelników zdobyła ,,Jesienną królową” i serią ,,Zlecenie 999″. Laureatka nagrody SAHITYA RATNA AWARD: TOP 30 LITERARY ICONS OF 2021.

Sławomir Mandes – aktor teatralny, telewizyjny i dubbingowy. Obecnie współpracujący z warszawskim teatrem RAMPA. Znany również z roli zabawnego wodzireja z serialu”Wesela z piekła rodem”.

Marcin Czyżewski – wokalista, gitarzysta, kompozytor.  Koncertował m.in. w Nowym Jorku, Chicao, Los Angeles oraz San Diego na tej samej scenie co m.in. Michael Buble, Joan Osbourne, Alanis Morissette oraz Herbie Hancock.