Witamy w Sobotínie, w romantycznym kompleksie wypoczynkowym na podgórzu Jesioników, położonym w miejscowości o tej samej nazwie, między Šumperkiem a najwyższą górą Jesioników – Pradziadem.

Więcej niż tylko hotel

Resort Sobotín położony na obszarze 15,5 hektara może się pochwalić kilkoma wyjątkowymi obiektami, z których większość jest połączona podziemnymi korytarzami. Są to Wellness & Spa hotel Sidonie z niezwykłymi pomieszczeniami wellness & spa, Family & Sport hotel Josef z dużą, krytą halą wielofunkcyjną a stylowy browar Albert.

Miejsce, gdzie piękno przyrody łączy się z bogatą historią

Kompleks otacza rozległy park pałacowy z cennymi, również egzotycznymi gatunkami drzew, ze stawem, dużym jeziorem ozdobnym i naturalnym, przyjemnie szumiącym potokiem. Ogólny charakter otoczenia wytwarza tutaj niepowtarzalną, pełną spokoju, romantyczną atmosferę. Sobotín jest dzięki temu idealnym miejscem na rodzinny urlop, romantyczny miesiąc miodowy, ale też na zorganizowanie dużych rodzinnych uroczystości, ogrodowego party, ślubu lub nietradycyjnych imprez firmowych. Architektura wszystkich budynków, które znajdują się na terenie kompleksu, nawiązuje do różnorodnej historii, jaką ma to bajkowe miejsce.

Kontakty :
(Godziny otwarcia recepcji 7:00 – 22:00)
Tel: + 420 777 472 402
Email: info@resortsobotin.cz