Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Badura to marka z tradycją, wykorzystująca wieloletnie doświadczenie rzemiosła, aby stworzyć nowoczesny design.

Badura Wiosna/Lato 2019
Nowa kolekcja marki stanowi odpowiedź na najpopularniejsze trendy. W sezonie stawiamy przede wszystkim na modę oraz wygodę. Z tej okazji Badura przygotowała, m.in. sneakersy z efektownymi dodatkami, klasyczne baleriny oraz modne od kilku sezonów mokasyny.
Spośród modeli zdecydowanie wyróżniają się brązowe botki na szpilce z łączonych materiałów oraz lustrzane klapki z ozdobnymi kulami.


***
O marce Badura
Sztuka tworzenia wysokiej jakości butów oraz kunszt wykonania to cechy wyróżniające polską markę Badura. Firma, założona w 1979 roku przez pana Zdzisława Badurę, od początku istnienia kultywuje przywiązanie do tradycji obuwniczych. Dlatego, mimo posiadania największej fabryki w Polsce, część kolekcji Badury w dalszym ciągu wykonywana jest w procesie hand-made.

Tradycje obuwnicze i czerpanie z wiedzy przekazywanej od 1979 roku wyznaczają kierunek, w którym rozwija się marka. W ciągu niecałych 40 lat niewielki zakład szewski, założony przez pana Zdzisława Badurę, zamienił się w prężnie prosperującą firmę z wieloma punktami sprzedaży i największą fabryką obuwniczą w Polsce. Mimo że fabryka marki jest zaopatrzona w najlepszy sprzęt i nowoczesne technologie, Badura stawia przede wszystkim na wiedzę i doświadczenie rzemieślników, którzy dbają o każdy szczegół podczas produkcji kolekcji. Część modeli wyróżnia połączenie podeszwy z cholewką za pomocą ręcznego szycia. Ręczne wykonanie obuwia widoczne jest przede wszystkim w modelach uszytych ze skóry crust, czyli skóry licowej, przeznaczonej do ręcznego barwienia. W procesie hand made, skóra crust jest najpierw farbowana poprzez wcieranie barwnika, następnie przypalana i wykończona woskiem, co sprawia, że każda para butów jest niepowtarzalna. W produkcji Badura wykorzystuje wysokiej jakości skórzane podeszwy oraz najlepsze włoskie skóry, m.in miękką, bydlęcą skórę sauvage, szlachetną kozią skórę, przeznaczoną do produkcji czółenek, oraz ręcznie farbowaną skórę crust.

mat. prasowe

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.