Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Na urlop czekamy cały rok, kiedy wreszcie następuję, dwa tygodnie przemijają jak krótka chwila. Powroty bywają trudne, a odliczanie do następnych wolnych dni może trochę potrwać. Co zatem zrobić, aby te trudne chwile przetrwać?

TYLKO SPOKÓJ NAS URATUJE

Przede wszystkim nie panikujmy, kiedy otworzywszy skrzynkę mailową, zobaczymy setki nieprzeczytanych wiadomości. Może się okazać, że większość z nich jest już nieaktualna, gdyż sprawy zostały rozwiązane przez nasze wakacyjne zastępstwo, a część z nich to po prostu SPAM 😊 Podejdźmy do spraw ze spokojem. Najlepiej, jeśli spiszemy priorytety, nie wszystkie kwestie muszą okazać się pilne. Ustalenie spraw najwyższej wagi i tych, które możemy odłożyć na później, uporządkuje nam prace i zapewni wewnętrzny spokój.

WODA ZDROWIA I ENERGII DODA

Woda stanowi aż ok. 82% naszego mózgu. To od niej zależy przewodzenie impulsów nerwowych, szybkość oraz jakość myślenia. Jeśli organizm nie dostanie stosownej porcji płynów, możemy zauważyć spadek koncentracji, rozdrażnienie, osłabienie oraz zwiększoną podatność na stres. A przecież nie chcemy stracić dobrego samopoczucia i równowagi, którą udało nam się wypracować podczas wakacji. Dlatego tak ważne jest odpowiednie nawodnienie.

DOBRY WYGLĄD = DOBRE SAMOPOCZUCIE

Zadbajmy o to, aby świetnie wyglądać, bo wygląd zewnętrzny dodaje nam pewności siebie
i sprawia, że po prostu lepiej się czujemy. Zapewnimy to sięgając po ulubiony zestaw pielęgnacyjny.
Nawilżenie to podstawa, zatem stosujmy kosmetyki, które optymalnie nawilżają, te z kwasem hialuronowym lub znaną od pokoleń gliceryną sprawdzą się idealnie. Odpowiednio i ze starannością wykonany makijaż podkreśli naszą urodę, idealnie podkręcone rzęsy sprawią, że spojrzenie będzie wyraziste. Nie zapominajmy jednak o odpowiednio dobranym podkładzie, po wakacjach opalenizna na twarzy może spowodować, że dotychczas używany podkład będzie zbyt jasny – weźmy to pod uwagę.

Podkreślmy naszą opaleniznę, wykorzystując rozświetlające balsamy do ciała lub olejki
z drobinkami, które spowodują efekt zarówno „glow”, jak i wow. Nie zapominając o włosach dodajmy im energii, której z pewnością potrzebują po kąpielach słonecznych. Doskonale sprawdzą się do tego maski, koktajle i preparaty odżywcze.

NIE DAJMY SIĘ ZWARIOWAĆ

Skoro nic nie „zawaliło się” w trakcie naszego urlopu, tym bardziej będziemy w stanie dopełnić nasze obowiązki na miejscu. Zostawanie po godzinach pierwszego dnia po urlopie może nas jedynie zniechęcić – zapomnimy o cudownie spędzonych chwilach wakacyjnych już pierwszego dnia. Dlatego po pracy poświęcajmy czas jedynie sobie – sięgając po ulubioną książkę, film, wychodząc na spacer. Po pracy w rubryce „sprawy najważniejsze” zapiszmy RELAKS!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.