Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 

Seria Jubileuszowa Fyrklövern na wyjątkową rocznicę!

Marka Fyrklövern zaprojektowała absolutnie unikalną serię jubileuszową porcelany, która podkreśli doniosłość i wagę setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Serwis porcelanowy POLSKA 100 łączy w sobie oryginalny, owalny kształt, klasykę bieli oraz luksus zdobień, wykonanych z 18-karatowego złota oraz platyny. Każdy talerz i filiżanka zostały opatrzone unikalną Pieczęcią Jubileuszową – POLSKA 100, Rocznica Odzyskania Niepodległości 1918-2018.

Ambasadorką marki POLSKA 100 jest Grażyna Brodzińska – międzynarodowej sławy śpiewaczka operetkowa, musicalowa i operowa.

***
Więcej na temat kolekcji oraz informacje dotyczące zamówienia na stronie www.fyrklovern.pl www.pieknyserwis.pl. Fyrklövern to jedna z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Swoją działalność rozpoczęła w 1974 r. Przez ponad czterdzieści lat firma ugruntowała swoją wysoką pozycję na europejskim rynku produktów luksusowych. Fyrklövern specjalizuje się w sprzedaży produktów najwyższej jakości, projektowanych i tworzonych dla grupy najbardziej wymagających klientów, z przyjemnością przedstawia swoją unikatową ofertę na rynku polskim.

mat. prasowe

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.