Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

W ostatnich latach dużo się mówi o ochronie skóry przed smogiem, jednak nie tylko ona jest narażona na zanieczyszczenia powietrza. Równie mocno i niekorzystnie wpływają one na wygląd i kondycję naszych włosów. Anti-pollution to, innymi słowy, ochrona skóry i włosów przed smogiem, czyli mieszaniną metali ciężkich: dwutlenku azotu, ozonu, tlenku węgla, policyklicznych węglowodorów aromatycznych, kadmu, rtęci, ołowiu oraz pyłów zawieszonych PM 10 i PM 2,5. Są one groźne i działają toksycznie na ludzki organizm, również na skórę i włosy. Jak zatem zabezpieczyć naszą czuprynę przed niepożądanymi związkami chemicznymi i pyłami? Wielu fryzjerów, proponuje zabiegi wykonywane profesjonalnymi kosmetykami, zabezpieczającymi nasze włosy przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Jest to jednak dość kosztowne i czasochłonne.

Czy można więc chronić włosy bez częstych wizyt w salonie fryzjerskim?

Można! … z pomocą przychodzi IL SALONE MILANO z serią DETOX, trzema profesjonalnymi produktami  do użytku domowego, które chronią przed zanieczyszczeniami włosy i skórę głowy.

 

RYTUAŁ DETOKSYKACJI WŁOSÓW:

  • POCHŁANIA ZANIECZYSZCZENIA
  • DETOKSYKUJE
  • CHRONI PRZED ZANIECZYSZCZENIAMI
  • PRZYWRACA RÓWNOWAGĘ WŁOSOM I SKÓRZE GŁOWY

 

PIELĘGNACJA NA CO DZIEŃ – SZAMPON

CENA: 29,99 PLN (500 ML)

Profesjonalny, czarny szampon do wszystkich rodzajów włosów. Formuła szamponu została wzbogacona węglem drzewnym wchłaniającym nieczystości, detoksykującym i chroniącym włókno włosa przed zanieczyszczeniami. Specjalna mieszanka składników aktywnych pomaga skórze głowy i włosom odnaleźć naturalną równowagę.

Nagrodź swoje włosy prawdziwym detoksem!

 

PROFESJONALNA ODŻYWKA

CENA: 29,99 PLN (500 ML)

Profesjonalna, czarna odżywka do wszystkich rodzajów włosów. Zawiera formułę wzbogaconą węglem roślinnym zdolnym do pochłaniania zanieczyszczeń, odtruwa włosy i chroni je przed zanieczyszczeniami. Dzięki specjalnej mieszance składników aktywnych regeneruje włosy

i skórę głowy.

 

Odzyskaj miękki i bujne włosy, odkryj magię rytuału Detox!

 

SPRAY BEZ SPŁUKIWANIA

CENA: 29,99 PLN (200 PLN)

Specjalna formuła sprayu działa jak tarcza, chroni nasze włosy przed nieczystościami i zanieczyszczeniami. Jednocześnie odżywia i przywraca włosom uczucie miękkości.

 

Użyj tarczy przeciw smogowej!

 

Kosmetyki dostępne są w wybranych drogeriach Rossmann.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.