Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Luksusowa marka rozpoczyna współpracę z włoskim producentem opon klasy premium, dzięki czemu staje się rynkowym pionierem wprowadzając nową linię walizek stworzonych przede wszystkim dla najbardziej wymagających globtroterów.

Dzięki wspólnej pasji do innowacji, wydajności i wzornictwa Montblanc i Pirelli wspólnie stworzyły nową kolekcję walizek w limitowanej edycji. Zainspirowana duchem eksploracji i podróży współpraca Montblanc x Pirelli opiera się na tradycji mobilności i prędkości podtrzymywanej przez Pirelli od 1872 r. Lekkie walizki z wysokowydajnymi kołami na łożyskach kulkowych i precyzyjnym uchwytem zostały zaprojektowane z myślą o częstych podróżach służbowych i turystycznych – dla osób, które oczekują od swoich walizek wydajności, niezawodności i komfortu. Wytworna estetyka została wzbogacona eleganckimi detalami inspirowanymi kultowymi wzorami, w tym niepowtarzalną rzeźbą bieżnika opony Pirelli.

Obie firmy mają bogatą historię w zakresie mobilności i innowacyjności, dzięki której powstający projekt charakteryzuje się wyjątkowym zrozumieniem, że dzisiejsze wymagające podróże stają się bardziej płynne. Globalna skala działalności obu marek umocniła ich pozycję jako liderów w swoich dziedzinach. Montblanc jest dostawcą najwyższej jakości luksusowych akcesoriów, które od ponad 110 lat służą wsparciem i komfortem w podróży, poczynając od pionierskiego, nieprzeciekającego pióra wiecznego, aż po produkcję drobnych rzemieślniczych dodatków. Z kolei dzięki najnowocześniejszej technologii i doskonałej jakości produkcji włoska marka Pirelli osiągnęła poziom lidera jako dostawca najwyższej jakości opon, będąc stale obecną na arenie sportów motorowych od ponad 110 lat.

Oparta na oryginalnym projekcie walizki Montblanc #MY4810 limitowana seria Montblanc x Pirelli została stworzona wraz z Pirelli Design, oddziałem włosie marki specjalizującym się w tworzeniu innowacyjnych projektów we współpracy z prestiżowymi partnerami. Jej cechy szczególne to:
• Lekka skorupa z poliwęglanu w kolorze niebieskim
• Czarne elementy skórzane z gumową fakturą
• Koła z łożyskami kulkowymi 360° z charakterystycznymi elementami oraz logo Pirelli w żółtym kolorze, które czerpią inspirację ze słynnych opon wyścigowych Pirelli ze specjalnymi kolorowymi kodami
• Wygodny uchwyt z regulacją i ozdobnym podpisem poświadczającym współpracę obu firm
• Motyw bieżnika koła Pirelli P ZERO™ wytłoczony na żółtych i czarnych metkach bagażowych oraz na skórzanym wykończeniu walizki. Opona P ZERO™ to produkt o ultrawysokiej wydajności, łączący wiedzę Pirelli zdobytą dzięki doświadczeniu w dziedzinie sportów motorowych i współpracę koncernu z producentami luksusowych samochodów.

Jest tylko kilka firm, które nadal wprowadzają innowacje z tym samym duchem i pasją, co Pirelli, nieustannie wnosząc nowe technologie i oparte o nie sprzęt do świata wyścigów, ale także do luksusowej części motoryzacji – mówi Nicolas Baretzki, dyrektor generalny Montblanc. Postanowiliśmy połączyć te nieustająco rozwijające się wartości z własnym duchem Montblanc, aby stworzyć towarzyszy podróży, którzy zaoferują najlepszą trwałość, niezawodność i zwiększoną mobilność dla współczesnego podróżnika, ale ze stylowym akcentem Pirelli, który uzupełnia projekt Montblanc.

Limitowana edycja Montblanc x Pirelli składa się z walizki kabinowej na kółkach #MY4810 i walizki kabinowej na kółkach z kieszenią #MY4810. Oba modele wyprodukowane zostaną w ilości zaledwie 5000 sztuk. Warto podkreślić, że kolekcja zadebiutowała podczas Grand Prix Chin w Szanghaju. Pirelli jest globalnym partnerem opon dla mistrzostw świata Formuły 1 FIA.

***
O Montblanc
Synonim doskonałości w rzemiośle i wzornictwie, Montblanc przesuwa granice innowacji od czasu, gdy słynna marka po raz pierwszy zrewolucjonizowała kulturę pisania w 1906 roku. Pomysłowość i wyobraźnia są nadal siłą napędową dla Montblanc, stale przyczyniając się do rozwoju jego doskonałego rzemiosła w takich kategoriach, jak: luksusowe przybory do pisania, zegarki, wyroby skórzane, nowe technologie i akcesoria. Pielęgnując swoją misję tworzenia wspaniałych towarzyszy życia zrodzonych ze śmiałych pomysłów oraz fachowo wykonanych dzięki umiejętnościom wybitnych rzemieślników, kultowy emblemat Montblanc stał się ostateczną pieczęcią wydajności, jakości i wyrazu wyrafinowanego stylu. Z początkami głęboko zakorzenionymi w kulturze pisma odręcznego, Montblanc nadal podkreśla swoje zaangażowanie kulturowe na całym świecie, honorując współczesnych mecenasów, którzy wspierają rozwój sztuki, jak również szeroko zakrojone inicjatywy promujące sztukę i kulturę.

mat. prasowe

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.