Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Kobieta sukcesu – to synonim ciężkiej pracy, wytrwałości, uporu, konsekwencji, talentu, inteligencji, determinacji, siły, pomysłowości oraz niezwykłej wiary we własne możliwości. Kobietą sukcesu żadna z nas się nie rodzi – na taki tytuł trzeba pracować. Ciężko. W Polsce być kobietą sukcesu nie jest łatwo. Zarabiamy mniej niż mężczyźni na analogicznych stanowiskach. To oni piastują większość ważnych stanowisk w firmach. Kobiety nieustannie muszą udowadniać swoją wartość, mężczyzn ceni się bezwarunkowo. Na szczęście są kobiety, które wyłamują się poza ten schemat. Kobiety, które swoją tytaniczną pracą, determinacją i odniesionym sukcesem udowodniły, że w świecie wielkiego biznesu nie tylko dorównują panom, ale niejednokrotnie ich wyprzedzają… Stąd też organizacja przez naszą redakcję Koktajlu Kobiet Sukcesu.

Kto, gdzie i kiedy?
Prestiżowy event dla kobiet ze świata biznesu i kultury, organizowany już po raz czwarty przez naszą redakcję, w tym roku odbędzie się 23 maja 2019 w jednym z najnowocześniejszych i najbardziej eleganckich lokali na eventowej mapie Warszawy – Digital Studio Knowlage Village, przy ul. Puławskiej 457.

Na specjalne zaproszenie weźmie w nim udział ok. 200 businesswoman z całej Polski. Wśród nich znajdują się prezeski, właścicielki i założycielki firm oraz managerki na wysokich stanowiskach, sportsmenki czy ambasadorki.

Atrakcje dla uczestników
Czego mogą spodziewać się podczas wydarzenia nasze uczestniczki? Poza wyjątkową przestrzenią do poszerzenia sieci biznesowych kontaktów, edukacji i dobrej zabawy, przygotowaliśmy szereg paneli z prelekcjami, warsztaty i szkolenia.

Tegoroczny IV Koktajl Kobiet Biznesu będzie składał się z prelekcji partnerów strategicznych wydarzenia i wielu innych, godzinnego networkingowego panelu dyskusyjnego z udziałem znanych osób oraz oprawy artystycznej. Wśród prelegentów pojawią się znani specjaliści w swoich dziedzinach oraz coachowie biznesu m.in. Dr Ewa Łabno-Falęcka, dr Ewa Mukoid, Anna Rączkowiak, Jarosław Kulczycki, Agnieszka Ramiączek, Agata Sosińska, Agata Jakóbczak i mecenas Małgorzata Bobrek, z którymi będzie można porozmawiać po prelekcjach. Koktajl wzbogacony będzie o panel networkingowy, w którym weźmie udział między innymi Beata Tadla, Lara Gessler oraz Dr Ewa Łabno-Falęcka.

Kogo możemy się spodziewać?
Wśród zaproszonych pań znalazły się: Kasia Kowalska, Lara Gessler, Beata Tadla, Agata Steczkowska, Eliza Michalik, Maja Popielarska, Alicja Węgorzewska, Katarzyna Walter, Ilona Montana (Felicjańska), Karolina Nowakowska, Agnieszka Kałuża, Beata Olech-Chmielewska, Anna Korcz, Iwona Węgrowska i wiele fantastycznych osobowości.

W trakcie wydarzenia zostaną wręczone statuetki m.in. w kategoriach Firma przyjazna biznesowi kobiecemu oraz Kobieta Sukcesu w trzech kategoriach. Jak co roku odbędzie się również konkurs wizytówkowy z cennymi nagrodami.

Wydarzenie będzie miało również szczególny charakter ze względu na to, że w tym roku obchodzimy 15-lecie portalu Obcasy.pl, zatem całość zwieńczona zostanie bankietem! Urodziny osłodzi wszystkim tort przygotowany przez Pracownię Tortów Artystycznych – Sowy Słodki Świat.

Skosztujemy pysznych przekąsek od firmy Beskidzkie, zdrowych koktajli, aromatycznej kawy i wykwintnego wina, a każda z uczestniczek otrzyma giftbag z eleganckimi gadżetami oraz voucherami ufundowanymi przez partnerów strategicznych eventu.

Dodatkowo, o oprawę muzyczną zadbają artystki młodego pokolenia: Iwona Węgrowska, Zuzanna Niedzielska oraz Danuta Stankiewicz.

Sprawcza siła kobiet…
Temat wiodący IV Koktajlu Kobiet Sukcesu – Sprawcza siła kobiet drogą do sukcesu – to motto przewodnie wydarzenia, które zostanie tradycyjnie już podzielone na trzy tematyczne części:
• Nowe technologie w biznesie
• Sprzedaż, motywacja i cel – liderka / lider – czy płeć w biznesie ma znaczenie?
• Profesjonalny wizerunek w biznesie – jak wygląd i samozadowolenie wpływa na rozwój firmy i buduje jej potencjał?

mat. prasowe

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.