Klinika medycyny estetycznej Dr Parda to wyjątkowe miejsce, w którym wykwalifikowany zespół specjalistów dba o ciało pacjenta w ścisłym połączeniu z jego psyche. Jest to możliwe dzięki unikalnemu połączeniu studiów z zakresu psychiatrii dorosłych na Akademii Medycznej w Gdańsku ze studiami w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej PTL pod kierownictwem dr Andrzeja Ignaciuka, które ukończyła założycielka kliniki dr Barbara Parda-Głomska.

Swoją wiedzę doktor systematycznie poszerza podczas szkoleń i konferencji na całym globie m.in:  w Paryżu, Monaco, Miami, Rzymie czy Seulu. Przed erą COVID cyklicznie odbywała treningi ze światowej sławy ekspertami w ich klinikach w Paryżu, Mediolanie, Tbilisi, Rio de Janerio.

W klinice oferujemy Państwu zabiegi medycyny estetycznej na najwyższym, światowym poziomie, wśród których znajdziecie również unikalne protokoły powstałe w wyniku wieloletniego doświadczenia dr Barbary Pardy, która na bieżąco śledzi nowoczesne trendy w medycynie estetycznej, dzięki czemu oferta zawiera wyłącznie bezpieczne i skuteczne zabiegi.

Pacjenci kliniki mogą zawsze liczyć na fachową poradę połączoną z indywidualnym podejściem, a to wszystko przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. W klinice Dr Parda praca jest pasją, którą lekarze pragną dzielić się z pacjentami spełniając ich marzenia o młodym i naturalnym wyglądzie. W ofercie kliniki można znaleźć zabiegi odmładzające dla dojrzałych pań i panów, a także zabiegi profilaktyczne dla młodszych pacjentów. Dodatkowo, Dr Parda współpracuje w swojej klinice ze specjalistami z zakresu ginekologii estetycznej, flebologii, blefaroplastyki i psychodietetyki. Dodatkowym atutem Kliniki jest jej wyjątkowe położenie na kameralnym osiedlu, gdzie z dala od zgiełku, w otoczeniu ciszy i spokoju można w pełni zelaksować się podczas zabiegów ciesząc chwilami przenzaczonymi dla siebie. Widok bajkowego ogrodu jaki rozpościera się przed gabinetem oraz możliwość spędzenia w nim kilku chwil doceniło już wielu pacjentów Dr Parda.

Nieinwazyjny lifting HIFU

Odmładzanie skóry, szczególnie w widocznych partiach takich jak twarz i szyja, wymaga wyjątkowej precyzji oraz zastosowania nowoczesnych, bezpiecznych technologii. Wielu pacjentów rezygnuje z liftingu chirurgicznego, zarówno ze względu na ryzyko, jakie niesie ze sobą taka operacja, ale również z powodu długiej rekonwalescencji jakiej wymaga operacja. Pacjentom, którzy chcą przywrócić młody wygląd skóry twarzy lub wymodelować ciało, klinika Dr Parda oferuje nowoczesną, nieinwazyjną metodę liftingu. Jest nią HIFU ULVERIN, urządzenie bazujące na technologii skoncentrowanej fali ultradźwięków, poprawiającej napięcie skóry zarówno na twarzy, jak i na ciele. W przeciwieństwie do liftingu chirurgicznego zabieg z jego wykorzystaniem nie wymaga rekonwalescencji i długiego pobytu w klinice. Jest także znacznie bezpieczniejszy niż operacja plastyczna. Podczas jego wykonywania, wytwarzana jest energia ultradźwiękowa, która wywołuje kontrolowane podgrzanie w wybranym obszarze, nie powodując jednocześnie niekorzystnych zmian w otaczających go tkankach. Stymuluje to wytwarzanie nowego kolagenu oraz wzmacnia istniejący, powodując efekt podniesionej i napiętej skóry. Dzięki tej technologii można osiągnąć spektakularne rezultaty nawet w przypadku skóry o bardzo niskiej elastyczności.

Dla jeszcze lepszych efektów Dr Parda łączy zabieg z zastosowaniem nowoczesnych stymulatorów tkankowych. Pierwszą propozycję stanowi Crystalys stworzony na bazie hydroksyapatytu wapnia. Preparat stosowany jest do zagęszczania skóry oraz modelowania kształtu twarzy. Crystalys jest szczególnie polecany pacjentom pragnącym wymodelować owal żuchwy, kości policzkowe, a także do wypełniania bruzd nosowo-wargowych i /lub zmarszczek goryczy. W trakcie zabiegów w obrębie wybranych partii ciała pomaga w zagęszczaniu wiotkiej skóry kolan, łokci oraz brzucha, a także zapewnia spektakularne efekty odmładzania i wolumetrii grzbietów dłoni. Ze względu na specyficzną budowę preparatu efekty zabiegu są widoczne od razu i narastają w czasie, dzięki stymulacji produkcji kolagenu. Co więcej efekty są bardzo naturalne.

Wśród ulubionych przez pacjentów stymulatorów Dr Parda znajduje się także Ellanse. Czemu? Ponieważ jest to najnowsza oferta z rodziny skórnych wypełniaczy, która dzięki swym właściwościom, nie tylko koryguje zmarszczki i fałdy, ale jednocześnie stymuluje produkcję własnego kolagenu w skórze pacjenta. W ten sposób pomaga walczyć z przyczynami leżącymi u podstaw procesów starzenia w obszarze twarzy i dłoni. W efekcie zabiegu pacjent może liczyć na stopniowo narastający i długotrwały, naturalny młody wygląd. Preparaty Ellanse tworzą nową erę innowacyjnych implantów do wstrzykiwania, łączących bezpieczeństwo, możliwość doboru czasu trwania efektu zabiegowego, jak również stabilność jego utrzymywania, zaprojektowane specjalnie na potrzeby medycyny estetycznej i chirurgii. Efekt widoczny jest natychmiast już po jednej iniekcji i  utrzymuje się, w zależności od wybranej wersji preparatu, od 12 miesięcy do 4 lat.  Celem potencjalizacji efektów HIFU i Ellanse DR Parda na tej samej sesji zabiegowej wstrzykuje osocze lub fibrynę .

 

Komórki macierzyste CGF – odmładzająca moc ukryta w naszym ciele

Concentrated Growth Factor to zabieg polegający na regeneracyji skóry za pomocą skoncentrowanych czynników wzrostu i komórkek macierzystych. Dedykowany jest pacjentom, których skóra wymaga regeneracji i spłycenia zmarszczek, a także osobom zmagającym się z wiotkością skóry. W jego trakcie krew pacjenta zostaje odwirowana w separatorze komórkowym, dzięki któremu uzyskujemy wyodrębnione czynniki wzrostu i komórki macierzyste. Następnie lekarz dobiera terapię odpowiednią do potrzeb skóry pacjenta. Zabieg jest w pełni bezpieczny i nie wymaga okresu wyłączenia z codziennych obowiązków. Istnieje wiele podobieństw między CGF a mezoterapią osoczem bogatopłytkowym jednak CGF działa efektywniej od osocza bogatopłytkowego i zdecydowanie dłużej. Oprócz odmłodzenia wyglądu skóry, powoduje poprawę jej kolorytu a także redukcję zmarszczek. CGF, osocze czy fibryna stanowią świetne dopełnienie unikalnej procedury Genesis.

 

 

Całoroczne fotoodmładzanie laserem Genesis

Technologia GENESIS to rewolucja w terapii fotoodmładzania. Stanowi ona połączenie dużej mocy lasera z mikrosekundowymi impulsami o wysokiej częstotliwości. W klinice Dr Parda w trakcie zabiegów wykorzystywany jest V-LASER, urządzenie o wszechstronnych możliwościach i doskonałych parametrach. W trakcie zabiegu impulsy rozgrzewające górną warstwę skóry pobudzają fibroblasty, co inicjuje produkcję kolagenu. Dzięki temu skóra zostaje regenerowana i zrewitalizowana. W ten sposób zabieg przyczynia się do znacznego zniwelowania oznak starzenia. Zabieg z wykorzystaniem technologii GENESIS trwa krótko, nie wymaga ani znieczulenia ani rekonwalescencji po jego przeprowadzeniu. Co istotne, jest on również zabiegiem całorocznym, wykonywanym na skórze każdego fototypu. Nawet świeża opalenizna nie stanowi problemu w jego wykonaniu , co czyni z niego idealny zabieg regenerujący nawet w przypadku oparzeń posłonecznych.

GENESIS to także doskonały „zabieg bankietowy”, który pomoże nam wyglądać oszałamiająco w trakcie ważnych uroczystości. Pozwala szybko i skutecznie poprawić ogólny wygląd skóry twarzy, nawet gdy nie mamy na to zbyt wiele czasu. Impulsy lasera możemy również zaaplikować na czerwień wargową, za co bardzo cenią ten zabieg nasze wierne pacjentki. Efekty V-LASERa kumulują się w czasie, wymagają przeprowadzenia serii zabiegowej. Zaraz po przeprowadzeniu zabiegu można wrócić do codziennego funkcjonowania. W klinice dr Parda „ wisienką na torcie Genesis” jest ostatni , rewolucyjny patent peptydowy – CGSTYLER 600.

 

CG Styler 600 – innowacja na miarę „korean beauty

Klinika Dr Parda zawsze idzie z duchem czasu. Właśnie dlatego w jej ofercie pojawiają się innowacyjne nowości. Jedną z nich jest absolutna rewolucja peptydowa w wypełnianiu zmarszczek – CG Styler 600. W efekcie zabiegu pacjenci mogą liczyć na połączenie naturalnie wyglądającej wolumetrii z peptydową stymulacją skóry. Dzięki niemu można skutecznie przeciwdziałać upływowi czasu jednocześnie zachowując naturalny wygląd twarzy.  Jest to również wyjątkowa alternatywa dla osób, które ze względów medycznych nie mogą lub nie chcą korzystać z botoksu. Efekt wygładzania zmarszczek jest natychmiastowy i oszałamiający. Zabieg powtarzamy co 3-4 miesiące.

 

Więcej na www.drparda.com.pl