hotel galaxy

Hotel**** Galaxy,  to wyjątkowy hotel zlokalizowany w centrum Krakowa, w dzielnicy Kazimierz, tuż obok bulwarów wiślanych. To doskonałe miejsce na niezapomniany pobyt  w stolicy Małopolski.

Hotel****Galaxy jest częścią jednego z największych przedsiębiorstw turystycznych w Małopolsce-Jordan Group. Hotel****Galaxy do  dyspozycji Gości  oddaje 205 komfortowych pokoi w kategoriach: Standard, Business Class i Suite z widokiem na Wisłę. W pełni  komfortowo wyposażone pokoje pozwalają  na relaks i komfort Gości w trakcie pobytu. Hotel Galaxy jest hotelem w pełni dostosowanym do przyjmowania gości o różnym stopniu niepełnosprawności.

Relaks

Relaksowi w Hotelu Galaxy niewątpliwie sprzyja strefa Wellness&Spa, którego centralną część stanowią: basen z atrakcjami wodnymi, jaccuzi z morską wodą, sauna (sucha i parowa), fitness  room oraz gabinety masażu i do zabiegów pielęgnacyjnych. Wyjątkowe pakiety Spa (masaże, zabiegi pielęgnacyjne), oferowane w strefie Wellness&Spa oraz wynajem strefy na wyłączność,  pozwolą zrealizować  pragnienia Gości o strefie komfortu i ciszy.

Dla rodzin z dziećmi

W Hotelu serdecznie podejmowani są najmłodsi Goście, dla których przygotowany jest specjalny kolorowy kącik zabaw oraz mnóstwo gadżetów umilających cały pobyt, a wszystko to pod wyjątkową marką własną „be kids be happy”(kidsboxy, malowanki, kolorowanki ). Hotel posiada liczne udogodnienia i atrakcje dla dzieci (pokoje rodzinne, dodatkowe wyposażenie dla małych Gości, ścianka wspinaczkowa, specjalnie skomponowana karta menu dla najmłodszych i stanowisko śniadaniowe z myślą o najmłodszych). Hotel od 8 lat utrzymuje wysoki status w konkursie ogólnopolskim Hotelu Przyjaznego Rodzinie oraz jest laureatem tegorocznego plebiscytu Urzędu Miasta Krakowa w kategorii „Miejsce Przyjazne Rodzinom z Dziećmi”.Hotel Galaxy z przyjemnością gości zwierzęta oferując niezbędne akcesoria na czas pobytu w hotelu.

Centrum Konferencyjne

Nowocześnie wyposażone Centrum Konferencyjne, o łącznej powierzchni 1550 m kw., jest w stanie pomieścić do 1000 osób i oferuje powierzchnie wystawiennicze, bankietowe oraz pozwala na organizację m.in. targów branżowych. Duży parking przy hotelu i garaż podziemny stanowią niewątpliwy atut w centrum Krakowa dla organizacji konferencji, eventów i podobnych spotkań konferencyjnych.

Kuchnia

Hotel szczyci się restauracją Andromeda Alfa, która znajduje się  w renomowanym przewodniku Gault&Millau, a szef kuchni Piotr Tuźnik jako laureat konkursów, takich jak  L’Art de la cuisine Martell oraz Arte  Culinaria Italiana, sięga do tradycyjnej polskiej kuchni, którą bardzo ceni. Autorskie receptury Szefa Kuchni kuszą  oryginalnymi smakami i aromatami. Andromeda Alfa biorąc udział w Ogólnopolskim festiwalu Sztuki restauracyjnej „Fine Dininig Week” zdobyła I miejsce w Krakowie, III miejsce w Polsce oraz wyróżnienie za Najlepszy Serwis w Krakowie.

Serdecznie zapraszamy do Krakowa do Hotelu****Galaxy, z przyjemnością  pomożemy w organizacji wyjątkowego pobytu.