Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Anna Lewandowska, Lili Antoniak, Maffashion, Littlemoonster96, Ready for Boarding, Szparagi, Busem przez świat, Damian Kordas, Margo Hupert, Joanna Banaszewska, Tasteaway, Podziarany Tata, Magda Bereda oraz Be Loved Daily laureatami nagród #Hashtagi Roku, które wczoraj wieczorem zostały wręczone podczas uroczystej Gali festiwalu See Bloggers 2019. Gala odbyła się w Teatrze im. Stefana Jaracza w Łodzi, a poprowadzili ją Anna Zając, blogerka i współorganizatorka See Bloggers oraz Filip Chajzer. Tegoroczne statuetki ufundowane przez firmę Apart wręczali m.in. Joanna Przetakiewicz, Agnieszka Hyży, Anna Skura czy Renata Kaczoruk.

#Hashtagi Roku to nagrody dla najważniejszych twórców internetowych w Polsce, którzy wyróżniają się swoją działalnością, kreują oryginalne treści, a ich odbiorcy tworzą aktywną społeczność. Przyznawane są w 14 kategoriach: #Influencer, #Bloger, #Instagramer, #Youtuber, #Osoba Publiczna aktywna w Sieci, #Odkrycie See Bloggers Łódź oraz kilka nagród specjalnych. W tym roku po raz pierwszy zostały przyznane wyróżnienia w kategoriach: #Influencer Odpowiedzialny Społecznie oraz #Osoba Publiczna.

W Plebiscycie, w kategorii #Odkrycie Roku mógł wziąć udział każdy, kto zarejestrował się na festiwal See Bloggers Łódź. Spośród zgłoszeń, finałową 10 wybrali inni uczestnicy tegorocznej edycji See Bloggers Łódź. Laureatów w kategoriach #Bloger, #Twórca Wideo, #Instagramer i #Influencer typowało Jury wraz z portalem InfluTool na podstawie Rankingu Polskich Influencerów 2018.

„Wszyscy, którzy decydowali w poszczególnych kategoriach znakomicie znają społeczność Internetu. Dlatego nagrodzeni, to albo osoby, które faktycznie wiele w sieci znaczą, jak Anna Lewandowska czy Maffashion, albo takie, które za chwilę będą w ścisłej czołówce, jak nagrodzeni wczoraj Magda Bereda czy Damian Kordas” – mówią Anna i Jakub Zając, współorganizatorzy See Bloggers i dodają: – „W ubiegłym roku nagrody otrzymali m. in. Fit Lovers, Blog Ojciec, czy Doktor Ania, którzy dziś są niezwykle popularni i rozpoznawalni, nie tylko przez swoich fanów. Śmiało można powiedzieć, że #Hashtagi Roku są nie tylko nagrodą, ale w wielu przypadkach przepustką do bycia Osobą Publiczną”.

Wieczorną Galę można było obejrzeć na kanale YouTube TVNpl. Ponadto na Facebooku oraz Instagramie See Bloggers, dzięki temu każdy mógł wziąć udział w tej wyjątkowej galu, chociażby online.

Po części oficjalnej odbył się koncert Natalii Kukulskiej.

LISTA LAUREATÓW:

Odkrycie Roku – Lili Antoniak

Łódź – Ready for Boarding

Youtuber Roku – Szparagi

Nailfluencer Roku – Be Loved Daily

Bloger Roku – Busem przez Świat

Nagroda specjalna od Apart – Joanna Banaszewska

Instagramer Roku – Damian Kordas

Nagroda specjalna od Influence Me – Tasteaway

Influencer Zaangażowany Społecznie – Podziarany Tata

Osoba Publiczna aktywna w sieci – Anna Lewandowska

Nagroda Specjalna od Magazynu Twój Styl – Margo Hupert

Influencer Roku – Magda Bereda

Influencer Top of the Year – nagroda specjalna See Bloggers – Litlemooonster96

Influencer Dekady – Maffashion

***
O See Bloggers

See Bloggers Łódź odbywa się w dniach 7-9 czerwca w EC1 Łódź – Miasto Kultur. Współorganizatorem i Partnerem Głównym festiwalu jest Miasto Łódź. Partnerem Strategicznym jest Łódzkie Centrum Wydarzeń.
W ramach festiwalu odbywają się prelekcje, panele dyskusyjne oraz warsztaty dla uczestników oraz partnerów wydarzenia.

https://www.seebloggers.pl/

https://www.facebook.com/SeeBloggers/

https://www.instagram.com/see_bloggers/

 

mat. prasowe

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.