Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

„Agent Kot” – nowy oficjalny zwiastun:
https://youtu.be/3z_v9MGKvNE

Ta kotka to prowadząca podwójne życie tajna agentka! Dołącz do Roxi i przyjaciół w sekretnej misji zwierzaków domowych. Poznaj futrzaki, które nie grają w pchełki, bo właśnie prowadzą śledztwo i ścigają przestępców! A może tylko tak im się wydaje…? Wyreżyserowana przez zdobywców Oscara – braci Lauenstein („Luis i obcy” i wyróżniona Nagrodą Amerykańskiej Akademii „Równowaga”) animacja „Agent Kot” to pełna gagów i sympatycznych bohaterów komedia (prawie)sensacyjna, która z łatwością podbije serca widzów w każdym wieku. W tytułowej roli gwiazda dubbingu – Jolanta Fraszyńska!

Kotka Roxi marzy o tym, by zostać agentką i brać udział w sekretnych misjach. Szansa na to pojawia się, kiedy w okolicy jej domu dochodzi do zuchwałych kradzieży, a sama Roxi dość przypadkowo zostaje wciągnięta w kryminalną intrygę. Na przekór kłopotom postanawia jednak wziąć sprawy w swoje pazurki i schwytać rabusiów. Szczęśliwie, nie jest sama, bo na swojej drodze spotyka brawurową ekipę pomocników. . W ten sposób szeregi samozwańczych „detektywów” zasilają: wyszczekany pies Elvis, który niejednemu dał w kość, osioł Eustachy – mistrz kamuflażu o cyrkowych wręcz zdolnościach oraz neurotyczny kogut Ferdek – niezrównany i lekko niezrównoważony specjalista w dziedzinie ucieczek z kurnika. Wszyscy oni łączą siły w walce ze złem i ruszają tropem bandytów. Coś jednak idzie nie tak i to nasi bohaterowie zostają… uznani za szajkę złodziei! Ścigani przez policję, „agenci ściśle fajni” zrobią wszystko, by złapać przestępców i oczyścić swoje dobre imię.

Gatunek: komedia
Produkcja: Niemcy, 2018
Scenariusz i reżyseria: Wolfgang Lauenstein, Christoph Lauenstein („Luis i obcy”, „Równowaga”, „Magia uczuć”)
Reżyser polskiego dubbingu: Maciej Kosmala („Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru”)
Polski dubbing: Jolanta Fraszyńska („Ralph Demolka”, „Mulan”, „Paddington”), Kacper Ruciński, Mirosław Zbrojewicz („Krzysiu, gdzie jesteś?”, „Odlotowy nielot”, „Valerian i Miasto Tysiąca Planet”), Klaudiusz Kaufmann („Madagaskar”, „Zwierzogród”), Jarosław Boberek („Madagaskar”, „Grinch”, „Sing”, „Trolle”)

mat. prasowe

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.