Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

W tym roku Walentynki w Drukarni to będzie prawdziwy festiwal miłości. Przedłużamy Święto Zakochanych – u nas będziecie mogli obchodzić je przez 3 dni.

Dzień pierwszy – 14 lutego, czwartek:
Powiedzenie „przez żołądek do serca” to stara prawda, przekazywana z pokolenia na pokolenia. To życiowa mądrość, poparta doświadczeniami, zbieranymi przez wieki. I właśnie dlatego zapraszamy Was na wyjątkową kolację z ukochaną osobą. Tego dnia nasza kuchnia pełna będzie miłosnych potraw i pachnących ziół, uważanych za afrodyzjaki. Co powiecie na ostrygi? Albo na suma w sosie z wędzonych krewetek? A może risotto z truflami? Do każdej potrawy polecamy idealnie dobrane wino. Po takiej kolacji Wasza miłość może się tylko umocnić.

 


Dzień drugi – 15 lutego, piątek:
Nie ma miłości bez muzyki, tak, jak nie ma muzyki bez miłości.
W walentynkowy piątek do swojej muzycznej opowieści o miłości zaprasza Was grupa Christine & The Blue Drugs.

Kwartet wykonuje szeroki repertuar – od przedwojennych standardów bluesowo-jazzowych po chicagowskiego bluesa, z elementami funku, soulu czy nawet bossa novy. Ich koncerty przywołują klimat juke jointów amerykańskiego Południa. To tam bawiono się i tańczono przy dźwiękach często improwizowanej muzyki, by zapomnieć o trudach i troskach życia codziennego.

Christine And The Blue Drags tworzą:
Krystyna Ostrowska – wokalistka i tancerka
Witold Bielski – muzyk (m.in. pianino, perkusja, gitara) i wokalista
Sławomir Nowodworski – wszechstronny harmonijkarz
Jan Lipert –perkusista.

Na koncert zapraszamy na 20:00. Występy zespołu przeplatane będą setami DJskimi, więc będzie też czas na tańce.
Tego wydarzenia nie możecie przegapić!
Cena: 15 pln

 


Dzień trzeci – 16 lutego, sobota:
„Miłość to dar, związek to praca…czyli jak zadbać o dobrą relację”.
No właśnie, ja to zrobić? Nikt nie ma gotowej recepty, ale nasz sobotni gość – Tatiana Mindewicz-Puacz, pomoże Wam dostrzec to, czego być może nie udało się Wam zauważyć. Na spotkaniu porozmawiamy m.in. o tym, dlaczego pracę nad związkiem warto zacząć od pracy nad sobą, o miłości homoseksualnej, o trudnej sztuce mówienia o emocjach. I dlaczego, żeby umieć być szczęśliwym w związku, trzeba się najpierw nauczyć być szczęśliwym ze sobą

Tatiana Mindewicz-Puacz to doświadczona psychoterapeutka, certyfikowany Coach ICC, mentorka programu telewizyjnego „Projekt Lady” oraz publicystka.
Jej najnowsza książka – „Miłość. I co dalej?” – będzie dostępna w Drukarni podczas spotkania z autorką. Będziecie mogli przejrzeć, poprosić o autograf, a może odmieni się Wasze życie. Na lepsze oczywiście.

Walentynki
Drukarnia, Warszawa, Mińska 65
14-15-16.02.2019
tel: +48 22 412 06 06

mat. prasowe

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.