Reklama
Rozmowa z Tomaszem Korczakiem, właścicielem obiektu Biały Kamień
 
Co ważnego zdarzyło się w Państwa obiekcie i firmie w minionym roku?
 
Po rozbudowie hotelu, którą zakończyliśmy w 2012 r., przybyło 26 obszernych pokoi o wysokim standardzie, a w zeszłym roku uruchomiliśmy nowy kompleks Wellness & SPA.
Nasz hotel jest najwyżej położonym obiektem w Świeradowie. Bardzo zależało mi, żeby podkreślić to położenie i wyjątkowy widok na górę Biały Kamień i panoramę uzdrowiska. Stąd przeszklona ściana pozwalająca zarówno z basenu infiniti, jak i gabinetów SPA nieomal dotykać oszałamiającej przyrody.
 
Jak oceniacie kondycję rynku SPA i szanse oraz kierunki rozwoju?
 
Myślę, że najlepsze lata ciągle przed nami, choć usługi SPA będą zmierzały w kierunku nie tylko relaksu i przyjemności, ale także konkretów – poprawy samopoczucia i zdrowia. Szczególnie w miejscowościach uzdrowiskowych, a przypomnę, że Świeradów został uznany w zeszłym roku za destynację nr 1 w kategorii Wellness według HolidayCheck, rozwijać się będzie Medical SPA. Zabiegi uzdrowiskowe – prewencja i rehabilitacja – w połączeniu z odpowiednim standardem usług już dzisiaj cieszą się wielkim zainteresowaniem.
 
Foto: archiwum Biały Kamień Hotel&MediSPA
Więcej w numerze

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo