Reklama
Bohaterki spektaklu „Monsters” wykonując słynne songi Nicka Cave’a, Toma Waitsa, Boba Geldofa oraz Renaty Przemyk relacjonują mroczne wydarzenia. Poruszające interpretacje piosenek w wykonaniu czterech aktorek Teatru Rampa sprawiają, że chce się ich słuchać bez końca. Sprawdźmy dlaczego?
 
To niezwykły spektakl, który łączy w sobie na pozór sprzeczne elementy: grozę, szokujące wyznania i liryczne spowiedzi. Ale to właśnie ta piorunująca mieszanka wywołuje w nas zarówno dreszcz emocji, jak i łzy wzruszenia. W tym widowisku przez cały czas horror miesza się z czarnym humorem, a chłodny dystans z sympatią wobec morderczyń, które – jak w telewizyjnym show – opowiadają publicznie o swoich najskrytszych tajemnicach.
Na scenie cztery wspaniale śpiewające aktorki i sceniczne indywidualności. Bawiąca temperamentem Małgorzata Duda-Kozera, mistrzyni lirycznych ballad Ewa Lorska, emanująca seksapilem famme fatale Dominika Łakomska oraz znana z „The Voice of Poland” Dorota Osińska – potężny głos w filigranowej posturze.
 
Foto: Kinga Taukert
Więcej w numerze

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo