Reklama
Tradycyjnie zimową porą do Polski przyjeżdża Moscow City Ballet, aby zabrać widzów w krainę baśni i piękna. W dniach 5–21.12.2014 r. w 8 miastach publiczność będzie miała okazję podziwiać dwa najsłynniejsze i najbardziej podziwiane spektakle na świecie: Dziadek do Orzechów i Jezioro Łabędzie. 
 
Założony przez wybitnego choreografa Victora Smirnova – Golovanova Moscow City Ballet to renomowana grupa, którą polscy widzowie pokochali już wiele lat temu. W ciągu ostatnich kilku lat ich przedstawienia obejrzało w Polsce ponad 150 tys. widzów! Balet prezentuje technikę tańca klasycznego w wykonaniu najbardziej utalentowanych, pełnych wdzięku tancerzy. 
Pierwszy spektakl, który zaprezentuje Moscow City Ballet w Polsce, to Dziadek do Orzechów, nazwany przez „The New York Times” „olśniewającym i zapierającym dech w piersiach”. To podróż do krainy marzeń. Całości magii przedstawienia dopełniają olśniewające, dekorowane cekinami stroje nadające mu iście bajkowego wyrazu. Drugie przedstawienie to Jezioro Łabędzie, które jest najsłynniejszym i uwielbianym przez publiczność baletem Piotra Czajkowskiego. Nasycony liryzmem, poetycką fantastyką i wspaniałą choreografią niezmiennie zachwyca od wielu lat. 
 
Foto: serwis prasowy Makroconcert
Więcej w numerze 

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo