Reklama
meshSzansa na zwiększenie konkurencyjności sektora MŚP w Polsce

  • - Redukcja kosztów,
  • - Wysokie standardy bezpieczeństwa danych,
  • - Nowoczesna infrastruktura bez dodatkowych inwestycji w sprzęt,
  • - Opatentowane i sprawdzone technologie,
  • - Wysoka skalowalność.

Najlepsze praktyki z Europy w Polsce
MESH to międzynarodowe usługi outsourcingu infrastruktury IT: kolokacji, IP oraz Infrastruktura jako Usługa (IaaS – „Infrastructure as a Service”). Funkcjonując od lat w przestrzeni biznesu, MESH zbudował swoją ofertę wokół modelu Standardów i dedykowanych rozwiązań. W filozofię firmy wpisane jest wsparcie klienta w każdym kroku newralgicznego procesu przejścia z modelu prywatnego do outsourcingu – z wachlarza produktów są dobierane te najbardziej korzystne dla klienta, a następnie wspólnie z nim planowany proces migracji infrastruktury do rozwiązania nowo przygotowanego i dedykowanego.

Bezpieczeństwo i ochrona danych
U podstaw outsourcingu, poza oszczędnościami wynikającymi z możliwości przeniesienia kosztów konsolidacyjnych na operacyjne, leżą kwestie bezpieczeństwa i ochrony danych. To z myślą o swoich najważniejszych informacjach firmy decydują się przenieść swoje dane do ściśle zabezpieczonych data center tak, aby skutecznie ograniczyć do nich dostęp. Ochrona danych to także zabezpieczenie przed ich utratą – MESH oferuje data center o wysokim poziomie bezpieczeństwa zgodnie ze standardem Tier-3, a także certyfikacją ISO27001 i PCI. Biometryczne systemy kontroli dostępu, ochrona nadzorująca wejścia i całych powierzchni kolokacyjnych 24h na dobę przez okrągły rok gwarantują, że dostęp do maszyn klienta jest właściwie weryfikowany. Redundantne systemy zasilania, chłodzenia i pożarnicze przekładają się bezpośrednio na zabezpieczenia przed utratą danych.

Więcej w numerze

źródło: mat. prasowe

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo