Reklama
psycholozaCałkiem niedawno w Poznaniu powstało oryginalne miejsce, które nie tylko działa na zmysły, ale także rozbudza intelekt. To miejsce to PSYCHOLOŻA cafe & lunch. Ciepłe, przytulne wnętrze, w pastelowym kolorze jaśminu daje poczucie, że jest się w domu, u mamy. To wszystko powoduje, że na długo zapamięta się wystrój tego miejsca. Gdzieniegdzie rozbudzone jest kolorem miedzi, który podgrzewa i sprawia, że czujemy się jeszcze bardziej swojsko. Wszystkie elementy dekoracyjne wykonane są właśnie z miedzi: osłonki na doniczki, patery, zmyślne cukiernice, a także zasłony, do tego mnóstwo poduszek, do których można się przytulić albo rozsiąść wygodnie. Lampy, również w kolorze miedzianym, promieniują cudownym rozproszonym światłem, tworząc na jaśminowych ścianach świetlne obrazy.

W PSYCHOLOŻY cafe & lunch pachnie domowym ciastem i unoszącą się w powietrzu wanilią. Jeśli zamówisz jedną z chrupiących nadziewanych bagietek poczujesz smakowity zapach prawdziwego pieczywa, bo bagietki wypiekane są na miejscu – tak angażuje się tutaj węch.

Z głośników do uszu klientów sączy się niezwykle spokojna, nastrojowa muzyka skłaniająca do wyciszenia, oderwania od codziennego pośpiechu i skoncentrowania się na tu i teraz.

Oryginalność tego miejsca niewątpliwie polega również na ścianach, które funkcjonują jak obrazy. Pojawiły się na nich przeróżne napisy, również w kolorze ciepłej miedzi. Można tam znaleźć aforyzmy znanych i ciekawych ludzi (np. Oskara Wilde’a czy Buddy). Te właśnie cytaty to niejako wprowadzenie do „drugiej twarzy” PSYCHOLOŻY cafe & lunch. Z założenia jest to miejsce terapeutyczne. Taki ma charakter, nie tylko z uwagi na swe bardzo wyciszające wnętrze, ale również sposób podejścia do klienta. To właśnie tutaj jest czas na odpoczynek, spokój, a także konsumpcję, miłą pogawędkę i relaks.

Więcej w numerze

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo