Reklama
kolekcja_lukasza_jemiolaLuksus, design oraz niezwykła atmosfera glamour – to wszystko towarzyszyło długo oczekiwanemu pokazowi mody Łukasza Jemioła, który odbył się w Galerii Porczyńskich w Warszawie. Oczywiście tam, gdzie kobiece piękno i świat fashion, nie mogło zabraknąć eksperta od damskich pragnień – CIN&CIN, marki, która już od wielu sezonów współtworzy wydarzenia związane z modą.

Łukasz Jemioł to wielokrotnie nagradzany i znany, nie tylko w Polsce, projektant mody, który zyskał sobie uznanie wśród kobiet kochających piękne i niepowtarzalne stroje. Jego najnowsza kolekcja na sezon jesień-zima 2012/2013 stworzona została z myślą o kobiecie fashion – eleganckiej, pewnej siebie i niezależnej, będącej zawsze na bieżąco ze światowymi trendami w modzie.

Projektant inspiruje się w niej stylem art déco – cięcia i linie, błysk kontrastujący z matem, geometryczne podziały, to cechy wyróżniające nową kolekcję. W tym sezonie artysta postawił na kolory w ciemnej tonacji, rozjaśnione błyskiem, a także szmaragdowo-zielonymi oraz niebieskimi akcentami. Oprócz kolorystyki panie z pewnością docenią tkaniny typu double face, które pozwalają na różne odsłony jednego ubioru. Nowy charakter tej klimatycznej kolekcji nadają kontrasty powierzchni, faktur oraz połączenia luksusowych tkanin i naturalnych skór.

Więcej w numerze

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo