Reklama
efekt_motylaPolki są uważane za najpiękniejsze kobiety świata, a dzięki osiągnięciom medycyny estetycznej mogą się tym uznaniem cieszyć przez całe życie. Uwagę przykuwa piękna kobieta przy boku mężczyzny, który nie przywiązuje wagi do swojego wyglądu. Dlaczego piękne kobiety zgadzają się na towarzystwo panów, którz nie dbają o siebie? Mając ogromne poczucie piękna i estetyki na pewno przeszkadza tym kobietom ignorancja płci przeciwnej, a tylko grzeczność i delikatność w obyciu utrudniają im wyartykułowanie tego głośno.

Tak więc Panowie zadbajmy o siebie! Zróbmy przyjemność sobie i naszym partnerkom. Zarówno tym, z którymi jesteśmy w życiu osobistym, jak i tym z którymi obcujemy w relacjach zawodowych.
Jeden niewielki krok w stronę poprawy wizerunku może zmienić nasze życie tak, jak jedno machnięcie skrzydeł motyla w Ameryce Południowej wywołuje huragan w Azji. Tak jak wiatr sprzyja rozwojowi planety, tak nasza inwestycja w siebie sprzyja rozwojowi nas samych i naszego otoczenia.

W Polsce panuje pogląd, że wystarczy, aby mężczyzna był trochę ładniejszy od diabła. Jestem za, tyle tylko że większość ludzi tłumaczy to stwierdzenie zgoła opacznie. Diabeł jest nieziemsko przystojny, ubrany i uczesany perfekcyjnie – krótko mówiąc wystylizowany tak, by żadna kobieta nie mogła mu się oprzeć. Mało tego, swoim wizerunkiem ma również mieszać w głowach mężczyznom, którzy są celem w realizacji jego interesów.

W świetle tego, co powyżej mam plan. Od zawsze chciałam zmieniać świat na lepszy i robię prawie wszystko, by ludzie byli szczęśliwsi (prawie, bo część czasu i energii zajmuje mi gospodarstwo domowe i inne zobowiązania).
Zauważyłam w Polsce następującą tendencję. Najbardziej dbają o siebie mężczyźni w wieku pomiędzy czterdziestym a pięćdziesiątym rokiem życia. Najgorzej jest w pokoleniu trzydziestolatków, które charakteryzuje się lekceważącym stosunkiem do swojego wizerunku.

Więcej w numerze

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo