Reklama
nareszcie_w_polsce8 maja w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie mogliśmy zobaczyć kolekcję Her Shine Teresy Rosati. Zaprezentowana po raz pierwszy w czasie tegorocznych pokazów mody New York Nolcha Fashion Week i Vancouver Fashion Week, kolekcja Her Shine – Jej Blask – została entuzjastycznie przyjęta nie tylko przez publiczność, ale przede wszystkim spotkała się z ogromnym zainteresowaniem mediów. Wystawiona na pokaz w głównym dniu kanadyjskiego tygodnia mody w Vancouver, kolekcja Teresy Rosati została zgodnie uznana przez wszystkich za jedną z najlepszych i najciekawszych. Zdjęcia z pokazu, z bardzo pochlebnym komentarzem, ukazały się między innymi w kanadyjskiej edycji miesięcznika „ELLE”, a wywiad z projektantką w chińskiej edycji „COSMOPOLITAN”. Entuzjastyczną recenzję zamieścił jeden z najbardziej prestiżowych kanadyjskich magazynów mody „THE LA FASHION MAGAZINE”:

[…] Polish designer Teresa Rosati’s collection, titled Her Shine, most definitely shown and the crowd was taking it all in. Her dresses gave the event the glamour that it needed and make it seem more like a European couture show because of her glamorous and well-designed gowns… With short pieces that were low cut, sparkly, colorful and embellished with golden detail, I literally loved everything […].

W kolekcji Her Shine, inspirowanej latami 50., 60., i 70., projektantka łączy koronki, zwiewne szyfony i organdyny z intensywnym blaskiem cekinów i kamieni Swarovskiego, a pastelowe kolory i biele przeplatają się z granatem, czernią, amarantem, zielenią i soczystym oranżem. Kreacje, perfekcyjnie uszyte – jak zwykle – z najwyższej jakości tkanin, głównie naturalnych jedwabi, o długościach maxi, mini, i do kolan, są zróżnicowane w formie i kroju, i każda jest na swój sposób wyjątkowa.

Więcej w numerze

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo