Reklama
Lato i wakacje to czas, kiedy nie myśli się o samochodach, a po prostu się nimi jeździ.

Wakacje totalne
Już sama nazwa Jeep gwarantuje, że auto wjedzie tam, gdzie inne nawet nie spróbują się dostać. Współczesny Jeep to, na dodatek, auto o komfortowym wyposażeniu i niezwykłej wygodzie.

letnie_wyboryNajnowszy Jeep Grand Cherokee SRT dowiezie nas naprawdę wszędzie i szybko. Silnik ma — bagatela! – 6,4 litra pojemności i pochodzi z rodziny HEMI V8 z systemem Fuel Saver Technology (dezaktywuje cztery z ośmiu cylindrów wtedy, gdy pełna moc V8 nie jest potrzebna), co zapewnia umiarkowane zużycie paliwa. Moc tego silnika to 468 KM, a moment obrotowy osiąga wartość 624 Nm. Doborem przełożeń zajmuje się pięciobiegowa automatyczna skrzynia, którą można sterować „łopatkami“ przy kierownicy. Od 0 do 100 km/h Grand Cherokee SRT rozpędza się w 5 sekund, maksymalnie mknie z prędkością 257 km/h i może, na zaledwie 35 metrach, wyhamować od „setki“. Supernowoczesny system Quadra-Trac pozwala także eksplorować tereny odmienne od dobrze utwardzonych dróg. Takie osiągi i możliwości to gwarancja maksymalnie ekstremalnych przeżyć. Ponieważ jednak nie samą jazdą kierowca żyje, w Jeepie SRT zamontowano mnóstwo nowoczesnych gadżetów elektronicznych, m.in. system infotainment i nawigacji Uconnect z aktywowaną głosem technologią łączności Bluetooth Uconnect Phone, system audio Harman Kardon o mocy 825 watów (19 głośników i subwoofer) i adaptacyjny tempomat. Takim samochodem można ruszyć na wakacje nawet dookoła świata!

Więcej w numerze

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo