Reklama

We wtorek 8 maja 2012 roku na hali Torwaru w Warszawie ogłoszone zostały nominacje w tegorocznej edycji Konkursu „Teraz Polska”. W jego XXII edycji zmierzyło się 76 uczestników – najlepszych pod względem jakości produktów i usług, innowacji oraz gmin. Wynik głosowania 33 osobowej Kapituły poznamy 11 czerwca 2012 roku podczas uroczystej Gali w Teatrze Wielkim.

Każdego roku do rywalizacji stają firmy, które liczą na potwierdzenie walorów jakościowych, technologicznych i użytkowych swoich produktów oraz usług. Wśród firm nominowanych w tegorocznej edycji znalazły się m.in. Instytut Badawczy Dróg i Mostów – za innowacyjny Inteligentny System Kompleksowej Identyfikacji Pojazdów (ISKIP), znane wszystkim rodzicom Bielskie Zakłady Obuwia „Befado”, Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna – za kreowanie rozwoju przedsiębiorczości poprzez tworzenie otoczenia sprzyjającego zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań, a także popularne sery „Lazur” czy gmina Białystok.

W sumie do Godła nominowanych zostało 76 uczestników, z czego 32 stanowią produkty, 18 – usługi, 8 – innowacje, 14 – gminy, a 4 – inwestycje zagraniczne.

W dniu ogłoszenia nominacji w hali Torwaru miała miejsce wystawa nominowanych do Godła w tegorocznej edycji Konkursu. Była to okazja do zaprezentowania się przed 33-osobową Kapitułą Godła „Teraz Polska", w której skład wchodzą autorytety życia społecznego, kulturalnego, gospodarczego, naukowego i politycznego. Po zapoznaniu się z nominacjami Kapituła, na podstawie m.in. ocen wydanych przez niezależne Komisje Ekspertów, wyłoni zwycięzców tegorocznej edycji Konkursu. Oficjalne ogłoszenie wyników i wręczenie statuetek Godła „Teraz Polska” odbędzie się 11 czerwca 2012 roku w Teatrze Wielkim, gdzie nagrodzeni odbiorą statuetki z rąk przewodniczącego Kapituły Konkursu prof. Michała Kleibera oraz Prezesa Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego Krzysztofa Przybyła.

 

 

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo