Reklama
Z wyników plebiscytów dowiemy się, jakie auta są „naj". Tak zupełnie noworocznie dumamy o samochodach, które bardzo nam się podobają i które nie muszą pozostać tylko w sferze marzeń.

Audi A5 – coupe czy kabriolet?
Zawsze, kiedy pojawia się nowe Audi wzmaga się nasz apetyt na luksus. Teraz – jest on podwójny, bo witamy dwie wersje tego auta.
Zmodernizowany A5 jest naprawdę ładny, nowoczesny i efektowny. Zewnętrzne wykończenia podkreślają sportową sylwetkę i elegancję auta, a wprowadzone zmiany wewnątrz zwiększają komfort i ergonomię. To samochód, który po prostu musi się podobać. Oczywiście – chętnie słuchamy o nowoczesnych silnikach z bezpośrednim wtryskiem i doładowaniem, jednocześnie potężnych i ekonomicznych, (od 170 do 272 KM i spalaniem już od 5,7 l/100 km) o szybkiej i automatycznej skrzyni biegów, klimatyzacji czy systemach bezpieczeństwa. Zwłaszcza, że można skomponować pojazd według własnych upodobań, a nawet zachcianek. A, biorąc pod uwagę, że w standardzie firma oferuje super zestaw audio z ośmioma głośnikami, naprawdę trudno wymyślić coś niezwykłego. Najtańszy A5 w wersji coupe 1,8 TFSI kosztuje 142 000 zł. Wyjściowa cena podstawowego kabrioletu to 162 900 zł.

Hyperion – więcej niż samochód
Jak twierdzą koneserzy – to więcej niż samochód marki Rolls-Royce. Czy może tak być? Może, jeśli projekt realizuje słynna włoska firma designerska – Pininfarina. Oczywiście – jest to jedyny egzemplarz, spełnienie marzenia, pojazd absolutnie niepowtarzalny. Hyperion to połączenie współczesnych osiągnięć technicznych i luksusu z wyglądem z lat 30. Dwumiejscowy roadster, który praktycznie nigdy nie podróżował po „zwyczajnych” drogach zostanie przedstawiony szerokiej publiczności podczas Dubai International Motor Show. Nic, tylko podpatrzeć i zamówić podobny.

Więcej w numerze

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo