Reklama

NCWydawnictwo  Na Czasie zajmuje się tworzeniem ekskluzywnych albumów związanych z sekcją MICE. Publikacje dotyczą zarówno firm zajmujących się organizacją eventów, jak i miejsc, w których takie imprezy mogą się odbywać.

Dotychczas ukazały się trzy edycje Katalogu Lokacje. Celem tych wydanych w 2009, 2010 i 2011 roku albumów było ułatwienie procesu poszukiwania odpowiedniego miejsca na event. Pokazano w nich obiekty ze wszystkich województw. Szeroki wachlarz propozycji  - od bardziej klasycznych, takich jak hotele i centra kongresowe, po bardziej niekonwencjonalne  miejsca, na przykład kopalnie, statki, namioty i  zamki.

Najnowszym osiągnięciem wydawniczym jest Katalog Kreatorzy. Przeznaczony dla przyszłych uczestników wszelkiego rodzaju imprez, chcących powierzyć ich organizację profesjonalistom. W albumie sylwetki największych firm eventowych. W chwili obecnej powstaje druga edycja niniejszego katalogu.

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia stron: www.na-czasie.pl oraz www.lokacje.pl

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo