Reklama
 

bednarskiBoże Narodzenie - czas radosnych świątecznych przygotowań, rodzinnych spotkań, optymizmu i zadumy. Zbliżający się Nowy Rok jak zawsze skłania do podsumowań i postanowień wobec nas samych. Mijający rok dla polskiej policji był szczególny. Obchodziliśmy 20-lecie działania formacji, a także 20-lecie działalności Niezależnych Samorządowych Związków Zawodowych Policji. Od 12 lat mam przyjemność, dzięki wyborowi koleżanek i kolegów Policjantów, być przewodniczącym ZSZZP Komendy Stołecznej Policji. Stołeczni Związkowcy to reprezentatywna grupa. W ich codziennym życiu odbijają się wszystkie globalne problemy, z którymi, mimo ciągłych zmian i reform, boryka się polska policja. Z perspektywy 20 lat, widać, jak wiele jeszcze pozostało do zrobienia. Mając nadzieję, że policja w trosce o dobro obywateli i Państwa, stanie się tematem poważnych, kompleksowych rozstrzygnięć decydentów. Świadomi czekających nas problemów - z konstruktywnym optymizmem - wchodzimy w kolejny rok.

 

W radosnej świątecznej atmosferze Policjantom i ich bliskim oraz wszystkim Czytelnikom "Świata Elit" składam najserdeczniejsze życzenia szczęścia, spokoju, nadziei i zrealizowania planów.

 

Mirosław Bednarski

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo