Reklama
Trudno dziś jednoznacznie określić, co jest modne i co kobiety nosić powinny. Jedno jest pewne: kobiety lubią zmiany, szukają ich zarówno w nowej fryzurze, czy kolorze włosów, jak i poszukują nowych trendów w modzie – po prostu dążą do uzyskania własnego stylu.

Łódzka firma Gabriella – jeden z rynkowych liderów branży pończoszniczej dokładnie rozumie płeć piękną i dba o nią od lat. Ubiera ona panie w rajstopy o różnej grubości, gładkie, wzorzyste, ażurowe, a także w nieprzemijającej kolorystyce black and white, w żywych i drapieżnych kolorach, modnych w danym sezonie. Specjalna grupa projektantów dzielnie śledzi trendy rynkowe, by móc zaskoczyć klientki modnymi wzorami.

Ze względu na nową i przestrzenną siedzibę firmy, a zarazem bardzo nowoczesny park maszynowy, Gabriella wprowadza na rynek nowości z dużym rozmachem, akcentując je starannie zaprojektowanymi opakowaniami.

Więcej w numerze

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo