Reklama
zapach_najpiekniejszychZbliżające się Święta Bożego Narodzenia to okres radości, spotkań z najbliższymi, czas przywoływania najmilszych sercu wspomnień. Magia świąt dotyka nas na każdym kroku, oddziałując silnie na zmysły. Piękno tych szczególnych chwil uwidacznia się w postaci bogato udekorowanych domów, w blasku palących się świec. Dookoła unoszą się smakowite zapachy przygotowywanych potraw, a my oddajemy się wspaniałej atmosferze panującej dookoła nas. Harmonię dopełnia zapach tańczący po domu, który podkreśla świąteczny charakter.

Jak dowiedziono naukowo za odbiór węchowy odpowiadają jedne z najstarszych gatunkowo części mózgu, dlatego tak silnie oddziałuje on na naszą podświadomość. Zmysł ten dostarcza również informacji „socjalnych”, domowa atmosfera ma konotację stricte „węchową”. Wpływ zapachu na stan uczuciowy człowieka jest olbrzymi, również na funkcjonowanie naszej pamięci, skąd się wzięło przekonanie o zapachach, które przywołują wspomnienia.

Piękny zapach otulający nasz dom jest dopełnieniem zabiegów kreowania niezapomnianych świąt. Zapach, który trwa dłużej, pozostanie z nami przez cały uroczysty czas. Firma Yankee Candle ułatwiła nam te zabiegi. W postaci bogatego i niepowtarzalnie pachnącego asortymentu, jakim są aromatyczne świece oraz cała seria produktów zapachowych zaprojektowana specjalnie dla naszego domu. Zapalona podczas wieczerzy wigilijnej świeca z serii Housewarmer („ocieplającej dom”) o zapachu cynamonowej pałeczki, choinki lub świątecznych ciasteczek dostarczy nam niezapomnianych wrażeń, przeniesie w krainę dziecięcych wspomnień związanych z tym wyjątkowym czasem lub utrwali nasze aktualne odczucia.

Producent tych cudownych autentycznych zapachów, firma Yankee Candle historię swojego założenia zawdzięcza właśnie wyjątkowości grudniowych świąt. W roku 1969 17-letni wówczas Mike Kittredge postanowił stopić kredki woskowe, aby przygotować dla swojej matki szczególny prezent pod choinkę. Jego praca zyskała uznanie w oczach sąsiadki, która poprosiła o egzemplarz również dla siebie. Mike zauważył, że jego małe przedsięwzięcie kryje w sobie ogromny potencjał. I tak w ciągu 40 lat, od jednego człowieka poprzez wysiłek wielu, powstała marka produktów, których zapach rozpoznawany jest na całym świecie. Produkty Yankee Candle cechuje trwałość, to luksusowe zapachy, specjalnie selekcjonowane i komponowane z myślą o kliencie. Pasja, która towarzyszy całemu procesowi tworzenia znajduje swoje odzwierciedlanie w jakości produktu końcowego. Esencja zapachu stanowi serce każdego produktu. Świece powstają z naturalnych składników najwyższej jakości: z roślinnych ekstraktów, olejków esencjonalnych, niezwykłej jakości wosku parafinowego oraz 100% bawełny (knot) i są poddawane wielokrotnej kontroli, aby dotrzymać obietnicy o dostarczeniu produktu najwyższej klasy.

Więcej w numerze

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo