Reklama
600_drogerii_rossmanaW gwiazdorskim towarzystwie firma Rossmann świętowała otwarcie swojej 600-setnej drogerii w Polsce. Jubileuszowa impreza odbyła się 9 listopada w warszawskim klubie BANK. Dla gości, wśród których znalazły się znane postacie show biznesu, m.in. Rafał Olbrychski, Beata Tadla, Klaudia Carlos, Andrzej Grabowski, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Tomasz Zubilewicz oraz przedstawiciele firm kosmetycznych, zaśpiewali Anna Czartoryska i Tymon Tymański.

– Rossmann w Polsce rozwija się dynamicznie już od 18 lat, odpowiadając na bieżące potrzeby konsumentów. W tym roku otworzymy ponad 100 sklepów oraz wprowadzimy około 3000 nowości. Na sukces naszej firmy składają się jednak nie tylko inwestycje związane z otwarciami kolejnych sklepów, ale przede wszystkim pracownicy Rossmanna, nasi partnerzy biznesowi oraz klienci, których ponad 450 000 dziennie odwiedza nasze drogerie. Wszystkim państwu chciałbym dziś serdecznie podziękować za wkład w rozwój naszej sieci – mówił Marek Maruszak, Prezes Zarządu Rossmann.

Imprezę Rossmanna w klubie BANK poprowadziła znana prezenterka telewizyjna Agnieszka Cegielska. Podczas wieczoru odbył się recital Anny Czartoryskiej, złożony z ulubionych przebojów artystki w aranżacjach przygotowanych specjalnie na jubileusz Rossmanna. Punktem kulminacyjnym części artystycznej było pojawienie się na scenie Tymona Tymańskiego, który wraz z gwiazdą wieczoru zaśpiewał utwór „Don’t give up”, znany z wcześniejszego wykonania Petera Gabriela i Kate Bush.

Sklep numer 600 został otwarty 9 listopada w Warszawie przy ul. Pięknej (róg Mokotowskiej).

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo