Reklama
kuchnia_norweskaDrugie spotkanie z cyklu „Kuchnie Świata” odbyło się 29 września 2011. Cały kreatywny team EBANO design we współpracy z Visit Norway odkrył przed gośćmi spotkania nowe tajemnice smaku, nowy wymiar sztuki i pasji tworzenia w połączeniu z kreatywnością, estetyką i pięknem, które zapewnia wnętrze Loftu 21. Wieczór upłynął w niepowtarzalnym skandynawskim klimacie.

Na oczach zaproszonych gości show kulinarne pokazał Adam Michalski, prezentując kulinarne możliwości marki MIELE. Przedstawiciel Visit Norway opowiedział o regionach norweskich. Jedną z atrakcji wieczoru był konkurs z mnóstwem ciekawych nagród ufundowanych przez Partnerów, a głównym wyróżnieniem była możliwość wygrania wycieczki do Norwegii.

Wyborna atmosfera przyczyniła się do sukcesu, a team EBANO design, dbając o prestiż i rozwój projektu, już przygotowuje kolejne wydarzenie „Kuchnie Świata”, które na pewno będzie się różnić od poprzedniego, będzie bardziej rozbudowane i zaskakujące. Zaangażowana zostanie kolejna Ambasada, dzięki czemu będziemy mogli poznać smak nowej niebanalnej kuchni w wykonaniu kucharzy-artystów.

AM

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo