Reklama
niebo_nad_glowa_1Coraz częściej w poszukiwaniu wypoczynku ruszamy latem na południe Europy. Cudowna pogoda, piękne plenery, ciepłe morze. Ale podziwiamy tam także samochody – szczególnie kabriolety.

Golf w wielu wersjach
Nowy kabriolet Volkswagena przełamuje modę na składane blaszane dachy. A na dodatek jest... Golfem. Taka podwójna dawka tradycji musi kusić.

Dach z materiału składa się w 9 sekund i to podczas jazdy, byle nie szybszej niż 30 km/h. Jak na kabriolet Golf ma całkiem spory bagażnik – 250 litrów – który zwiększa się jeszcze po złożeniu tylnych siedzeń. Golf Cabriolet wygląda lekko, ale jest autem bezpiecznym, dzięki wysuwającemu się w ułamku sekundy zabezpieczeniu przed skutkami dachowania, wzmocnionej ramie przedniej szyby i licznym dalszym modyfi kacjom konstrukcyjnym. Wykończenia i wyposażenia Golfa bez dachu są na najwyższym poziomie: od systemów bezpieczeństwa, przez sprzęt audio po... klimatyzację. A tak, bo Golf jest tak uszczelniony, że „zadaszony” spokojnie daje sobie radę i z zimowym chłodem. Do wyboru wiele wariantów napędu: od silnika 1,2 TSI o mocy 105 KM do 2,0 TDI ze 140 końmi. Do wyboru także manualne i automatyczne skrzynie biegów. Dynamiczne i oszczędne. Nic, tylko ruszać pod lazurowe niebo.

Więcej w numerze

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo