Reklama
corin_tajnikiFirma Corin wraz z naukowcami Politechniki Łódzkiej i prof. Markiem Zadrożnym – kierownikiem Kliniki Chorób Piersi i Chirurgii Onkologicznej Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, przeprowadziła badania naukowe, których celem było stworzenie wyjątkowo wygodnego i bezpiecznego dla zdrowia kobiety biustonosza.

Większość kobiet na świecie, jak wskazują statystyki, nosi źle dobrany biustonosz. – Przeważająca liczba kobiet nie zdaje sobie sprawy z problemów, jakie mogą je spotkać przez noszenie złego jakościowo bądź źle dobranego biustonosza. Wybór tego właściwego nie tylko zapobiega powikłaniom w przyszłości, takim jak zaburzenia krążenia układu chłonnego bądź stanom zapalnym czy obrzękom, ale również zapewnia życie w większym komforcie – komentuje specjalista chorób piersi i onkolog, prof. Marek Zadrożny, który nadzorował przebieg badań zleconych przez Corin.

Więcej w numerze

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo