Reklama
wystawa_malarstwa_podniebnego_nieba_219 maja w budynku Focus w Warszawie miała miejsce wyjątkowa wystawa. Inicjatorem tego wydarzenia była firma Skyfleet Aviation zajmująca się doradztwem lotniczym, kompleksową obsługą sprzedaży i zakupu samolotów, śmigłowców oraz zarządzaniem flotą.

Właścicielka firmy, Maja Ważniewicz to kobieta wyjątkowa nie tylko z uwagi na profesjonalne poruszanie się w „męskim biznesie”. To również jedyna kobieta w Polsce uprawiająca skysurfing z ponad 1200 skoków spadochronowych na koncie. Kierowana osobistą miłością do sztuki oraz lotnictwa podjęła trud zorganizowania tego wyjątkowego wydarzenia. Wyjątkowego tym bardziej, że nigdy wcześniej nie udało się zgromadzić prac 5 malarzy poruszających się w temacie lotniczym. Nazwiska takie jak Andrzej Jarodzki (autor obiektu pt. „Pociąg do nieba”, ma w swoim dorobku około 50 wystaw indywidualnych), Marcin Kołpanowicz (wielokrotnie nagradzany artysta, ma na koncie ponad 20 wystaw indywidualnych między innymi w Paryżu, Nowym Jorku czy Kolonii), Jacek Łydżba (nominowany do „Paszportu Polityki”, wiceprezes Regionalnego Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych w Częstochowie), Maksymilian Novak-Zempliński (absolwent Europejskiej Akademii Sztuk, który wypracował bardzo indywidualny i charakterystyczny tylko dla niego styl) oraz Grzegorz Śmigielski (absolwent wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, ma na koncie liczne wystawy w kraju i za granicą między innymi w USA, Szwecji czy Danii).

Więcej w numerze

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo