Reklama
ambasador_polskich_ubezpieczenZaszczytne wyróżnienie Ambasadora Polskich Ubezpieczeń od magazynu „Świata Elit” otrzymała „Polisa- Życie”. W ten sposób nagrodziliśmy dynamiczny rozwój i tworzenie uniwersalnych pakietów ubezpieczeniowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb, zgodnie z mottem towarzystwa „Z myślą o nowych perspektywach życia”.

„Polisa-Życie” działa na polskim rynku od 26 czerwca 1995 roku. Jest jedyną firmą ubezpieczeniową działającą na krajowym rynku w 100% z udziałem kapitału polskiego. Wiedzę i doświadczenie czerpie z akcjonariusza strategicznego – Grupy Kapitałowej POLSAT, największej polskiej grupy medialno- -finansowej, tworząc filar ubezpieczeń na życie całej Grupy w naszym kraju. Firma posiada ofertę ubezpieczeniową dostosowaną do wymagań i oczekiwań klientów indywidualnych i grupowych. Gospodarka światowa podlega szybkim zmianom społecznym i demograficznym, a co za tym idzie – zwiększają się też potrzeby konsumentów, którzy w ubezpieczeniach życiowych coraz częściej upatrują ochrony finansowej dla siebie i swoich bliskich. Ubezpieczenia na życie od lat stały się już idealnym instrumentem łączącym w sobie zabezpieczenie przyszłości, inwestowanie i bezpieczeństwo.

Więcej w numerze

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo