Reklama
wielka_gala_dnia_spol_informacyjnegoW Zamku Ujazdowskim w Warszawie odbyła się Wielka Gala Dnia Społeczeństwa Informacyjnego, która jest kulminacyjnym momentem obchodów Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego 2011 w Polsce.

ŚDSI, zgodnie z rezolucją Zgromadzenia Ogólnego Organizacji Narodów Zjednoczonych z dnia 27 marca 2006 roku, stanowi kontynuację mającego wieloletnią tradycję Światowego Dnia Telekomunikacji. Polskie Towarzystwo Informatyczne, statutowo działając w dziedzinie informatyki i społeczeństwa informacyjnego, jest naturalnym, współpracującym na forum międzynarodowym, organizatorem obchodów ŚDSI w naszym kraju i pełni tę rolę już po raz piąty.

Najbardziej oczekiwanym punktem wieczoru było ogłoszenie tegorocznych laureatów nagrody Info-Star – najstarszej i najbardziej prestiżowej nagrody środowiska teleinformatycznego. Tytuły Info-Star wraz z pamiątkowymi statuetkami otrzymali:

• w kategorii osiągnięcia biznesowe – Paweł Czajkowski,
• rozwiązania informatyczne – Janusz Dygaszewicz,
• promocja teleinformatyki – Anna Beata Kwiatkowska.

Podczas Gali zostały wręczone także statuetki InfoStat.

Więcej w numerze

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo